• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-5988-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی:

خدمت در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) توفیقی بزرگ است

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: توفیق خدمت در جمهوری اسلامی به خصوص در مشهد و در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) یک توفیق بزرگ است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حجت الاسلام گنابادی‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه رییس جدید تربیت بدنی موسسه آستان‌قدس رضوی که ظهر امروز در سالن اجتماعات این موسسه برگزار شد، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران فعالیت های فرهنگی از ارزش‌های بالایی برخوردار است، زیرا انقلاب اسلامی با مولفه های دینی و فرهنگی به پیروزی رسید. امروز در یکی از سنگرهای اصیل دینی حضور داریم، ورزش یکی از ارزش‌های دینی ماست و خوشحالیم که این مکان با پشتوانه امام رضا (ع) فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی تاکید کرد: خدماتی که آستان‌قدس پس از انقلاب اسلامی ارائه کرده بی نظیر است که باید در این راستا از زحمات مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی  تشکر و قدردانی کرد.

وی ادامه داد: آستان قدس رضوی در حال توسعه فعالیت‌های خود است،  باید توجه کنیم که رهبری انقلاب برای هدایت این مجموعه پس از مرحوم آیت الله طبسی به چه فردی اعتماد کرد. در همین بازه کوتاه‌مدت یک سال و چندماهه، تولیت جدید توانسته خدمات وسیعی را به زایرین و مجاورین ارائه کند، بر اساس مسئولیتی که در استان دارم با سفر به استان‌های مختلف مشاهده می‌کنم که رویکرد جدید آستان قدس رضوی بر تمامی استان‌های کشور تاثیر گذاشته‌است.

وی تصریح کرد: حجت‌الاسلام رییسی بر ورزش تاکید دارد و توسعه فرهنگ رضوی توسط ورزش را یک ضرورت را می‌داند. تولیت آستان قدس نقش‌آفرینی این موسسه در جامعه ورزشی را یکی از اهداف تربیت بدنی آستان قدس رضوی می‌داند.

گنابادی‌نژاد افزود: حجت‌الاسلام رییسی تاکید دارد که در بحث ورزش، ما باید از تمامی زیرساخت‌ها و امکانات برای زایرین و مجاورین در سطح ملی استفاده کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: تربیت بدنی آستان قدس رضوی از زمان تاسیس تاکنون توانسته توسعه و پیشرفت خوبی را پشت سر بگذارد و یوسفی در ۳ سال اخیر توانست خدمات ارزنده‌ای را ارایه کند، اما در ادامه تصمیم گرفته‌شد تا از خدمات ایشان در بخش دیگری استفاده شود.

وی درپایان خاطرنشان کرد: دو ویژگی هاشمی جواهری، رئیس اداره تربیت بدنی آستان قدس بین همه سرآمد است، اول تدین و انقلابی بودن که بسیار برجسته و ممتاز ظهور و بروز داشته و ویژگی دوم تخصص و تحصیلات ایشان است که امیدواریم در این مسئولیت هم مانند مدیرکلی ورزش و جوانان خراسان رضوی موفق باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: