• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-6088-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

هاشمی جواهری:

وضعیت برگزاری لیگ برتر در استادیوم امام رضا (ع) مشخص نیست

مدیرعامل جدید تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: هنوز نمی‌توان در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در استادیوم امام رضا (ع) پاسخی داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سید علی اکبر هاشمی‌جواهری ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در خصوص سیاست‌های جدید تربیت بدنی آستان قدس رضوی اظهار کرد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در آستان قدس رضوی و خدمت به امام رضا (ع) را پیدا کرده‌ام، همانطور که مستحضر هستید تمام اماکن آستان قدس رضوی متعلق به امام رضا (ع) است و به امید خدا امیدوارم بتوانم با استفاده از تمامی امکانات فرهنگ رضوی،  نام برند رضوی را ابتدا در ورزش استان و سپس در کشور توسعه و ترویج دهم.

وی در خصوص نحوه استفاده از امکانات این مجموعه  افزود: در این خصوص باید در زمان دیگری صحبت کنیم، اما در حال حاضر سیاست‌های کلان مجموعه، تماما مکتوب و کارشناسی‌شده موجود است و استفاده از استادیوم و دیگر امکانات ورزشی هم مانند بخش‌های دیگر آستان قدس در آن ذکر و تعیین تکلیف شده است.

هاشمی جواهری عنوان کرد: قطعا هیچ‌کدام از اماکن آستان قدس رضوی به این شکل نیست که در‌های خود را بر روی مردم ببندد، با برنامه ریزی و استفاده بهینه درب تمامی اماکن ورزشی بر روی تمامی افراد و اقشار جامعه باز خواهد‌بود.

مدیرعامل جدید تربیت بدنی آستان قدس رضوی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در استادیوم امام رضا (ع) گفت: در مورد این مسئله هنوز نمی‌توانم پاسخی بدهم اما در فرصت‌های بعدی این مسئله را به اطلاع علاقه‌مندان خواهم‌رساند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: