• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-6188-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

حسین یوسفی:

در دوران مدیریتم، فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی زیادی انجام شد

مدیر سابق تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی گفت: در برهه‌ای که به عنوان مدیر تربیت‌بدنی حضور داشتم فعالیت‌های متعددی در حوزه فرهنگ و ورزش انجام شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین یوسفی در مراسم تودیع و معارفه ریاست جدید تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی که ظهر امروز برگزار شد، اظهار کرد:  برای ما خادمان حضرت رضا (ع) هدف اول، خدمت است. جایگاه و پست و مقام فرقی نمی‌کند و وظیفه اصلی ما خدمت به زایرین و مجاورین است. حکم ماموریت بنده سال گذشته تمام شده‌بود اما امر بر این بود که در خدمت باشم و تا به امروز از تمام توانم برای خدمت استفاده کردم.

مدیرعامل اسبق تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: خوشحالم که توانستیم در سال گذشته با همت مجموعه آستان قدس رضوی استادیوم امام رضا (ع) را افتتاح کنیم. امروز اگر آستان قدس رضوی در رویدادها و فعالیت‌ها حضور دارد، دیگر تشریفاتی و صرفا به دلیل تبرک بودن آن نیست بلکه آستان قدس رضوی فعالیت‌هایی زیرساختی برای کمک به مردم در حوزه ورزش انجام می دهد.

یوسفی ادامه داد: در سه سال گذشته به همراه کوروش صبوریان، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی فعالیت‌ها و خدمات جدیدی را توانستیم انجام دهیم که می‌توان به برگزاری جشنواره‌های متعدد فرهنگی و ورزشی اشاره کرد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه توانستیم در کنار فعالیت‌های ورزشی،  فعالیت‌های فرهنگی معناداری برای کارکنان و خانواده‌ها ایجاد کنیم. هدف اصلی ما خدمت و ارائه امکانات به محرومین و نیازمندان برای حضور در ورزش بود، این هدف سبب گسترش فعالیت‌ها و خدمات شد. در پیشگاه امام رضا (ع) مسئولیم و باید تلاش کنیم زیرا کار ناکرده زیاد است، امیدوارم هاشمی‌جواهری به خوبی در این منصب خدمت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: