• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-6085-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

یک فعال سیاسی اصولگرا:

برخی با ایجاد حواشی به دنبال سهم‌خواهی از دولت هستند

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: برخی با ایجاد حواشی به دنبال این هستند تا از قدرت دولت بتوانند سهم خواهی و برخی وزراتخانه‌ها را از آن خود کنند.

سید جواد رضویان‌راد در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان ، با اشاره به وقوع برخی اقدامات وحدت‌شکنانه در کشور اظهار کرد: این اتفاقات همان طور که مقام معظم رهبری تاکید کردند به ضرر کشور است، یک عده به دنبال اهداف خاصی هستند و از برخی فرصت‌ها برای رسیدن به اهدافشان سوء استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه این افراد به دنبال این هستند که کشور را با مشکلات دیگر مواجه کنند، افزود: قوه قضاییه باید با افرادی که مصلحت گروهی و شخصی خود را بر مصلحت ملی ترجیح می‌دهند برخورد کند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مقام معظم رهبری در خطبه‌های عید فطر و قبل از آن تاکید داشتند که انتخابات تمام شده و باید هر کسی به فکر تشکیل دولت باید باشد، گفت: افرادی که چنین کارهایی را انجام می‌دهند و حواشی درست می‌کنند به دنبال این هستند تا از قدرت دولت بتوانند سهم خواهی کنند و برخی وزراتخانه‌ها را از آن خود کنند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی بیان کرد: امیدواریم آقای روحانی بتواند وزرایی را معرفی کند که با شعار کارآمدی، مدیران جوان، علاقه‌مند و توانمندی که نظام در تربیت‌شان نقش داشته تطبیق داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: