• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-9314-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

موافقت 40 درصدی با درخواست‌های نقل و انتقالات فرهنگیان خراسان رضوی

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با حدود 40 درصد از درخواست‌های نقل و انتقالات فرهنگیان استان موافقت شده است.

قاسمعلی خدابنده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به اینکه از حدود 90 هزار فرهنگی در سطح استان 8672 نفر در سامانه نقل و انتقالات آموزش و پرورش ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: علاوه بر این افراد 1000 نفر هم متقاضی خروج از استان و 1700 نفر هم متقاضی ورود به استان بوده‌اند.
 
وی ادامه داد: از تعداد افرادی که در سامانه نقل و انتقالات آموزش و پرورش ثبت‌نام کرده‌اند 7385 نفر شرایط نقل و انتقال را داشته‌اند و حدود 1300 نفر هم دارای شرایط نقل و انتقال نبوده‌اند .
 
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش استان گفت: در مرحله اول نقل و انتقالات که نتایج آن تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد با حدود 40 درصد از درخواست‌ها موافقت شده است بخشی از این افراد که با درخواست آن‌ها موافقت شده دارای شرایط خاص نظیر فرزند شهدا، زنان سرپرست خانوار، حافظان تا 20 جز قرآن، دارای کمیسیون پزشکی و ... هستند این افراد جزو استثنانات بوده‌اند و با درخواست آن‌ها موافقت شده است.
 
خدابنده افزود: پس از اعلام نتایج نقل و انتقالات درخواست‌های تجدیدنظر یا تغییر مقطع فقط از طریق سامانه نقل و انتقال آموزش و پرورش آن هم به مدت 10 روز قابل پیگیری است، افراد از مراجعه حضوری خودداری کنند همچنین درخواست کتبی از هیچ فردی پذیرفته نخواهد شد.

وی عنوان کرد: پس از موارد استثناء که با درخواست آن‌ها موافقت شده نقل و انتقالات براساس نیاز و مازاد نیرو در هر منطقه و امتیازات افراد صورت گرفته است، این امتیازات شامل میزان سابقه، ایثارگری، خدمت در مناطق محروم و ... بوده است.
 
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: متقاضیان انتقال به نواحی مشهد 2000 نفر بوده‌اند که این تعداد بالاترین فراوانی را در بین درخواست‌ها داشته‌اند در سطح شهر مشهد هم بیشترین درخواست‌ها برای انتقال به  نواحی 6 و 7 بوده است.
 
خدابنده اضافه کرد: 68 درصد از افرادی که در سامانه نقل و انتقالات ثبت‌نام کرده‌اند زن و 32  درصد هم مرد بوده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: