• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-6888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

تکذیب یک انتصاب در هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی

سرهنگ مهدی منصورزاده عضویت خود در هیات‌رییسه هیات بولینگ و بیلیارد استان خراسان رضوی تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، با وجود اعلام هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی مبنی بر عضویت سرهنگ مهدی منصورزاده، ریاست اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در هیات رییسه این هیات، این خبر توسط منصورزاده تکذیب شد.

مهدی منصورزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در رابطه با این خبر اظهار کرد: هنوز هیاتی تشکیل نشده و از سوی اداره ورزش و جوانان هنوز تیم جدید هیات بولینگ و بیلیارد استان خراسان رضوی به رسمیت شناخته‌نشده‌اند که بخواهند هیات‌رییسه تشکیل دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه در هیات بولینگ و بیلیارد اعلام کردند که به دنبال برخورد با مکان‌های فاقد مجوز ولی فعال در این رشته ورزشی هستند، از این موضوع استقبال کردیم و اعلام کردیم که برای کنترل این قبیل مکان‌ها کمک می‌کنیم ولی به شرطی که اداره کل ورزش و جوانان شما را به رسمیت بشناسد. پس از این جلسه خواستند که عکسی به یادگار بگیریم، اما پس از آن ضمن انتشار عکس، در خبرها اعلام کردند که در خصوص من انتصابی صورت گرفته که به شدت آن را تکذیب می‌کنم.

منصورزاده تاکید کرد: در موضوعاتی اینچنینی توقع است که با دقت بیشتری رفتار شود. نباید این حرکت را انجام می‌شد، واقعا حرکت درستی انجام نشده‌است. تا زمانیکه آنها به رسمیت شناخته‌نشده‌اند نمی‌توانند هیات‌رییسه تعیین کنند. ضمن اینکه به واسطه موقعیت شغلیم هیچ‌موقع وارد هیات‌مدیره این هیات نمی‌شوم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: