• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-7585-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

پژمانفر:

کابینه دولت دوازدهم مسائل معیشتی و اقتصادی را در دستور کار قرار دهد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه دولت دوازدهم می‌بایست با نگاه به ظرفیت های داخل کشور به صورت جدی مسائل معیشتی و اقتصادی به ویژه اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار دهد.
 
نصرالله پژمانفر در گفت و گو با ایسنا-منطقه خراسان، درمورد کابینه دولت آینده اظهار کرد: کابینه دولت بعدی باید جوان¬تر و باانگیزه‌تر باشد تا بتوانند همانند برخی وزرا مسائل و مشکلات را حل و فصل کنند.
 
وی تصریح کرد: یکی از مشکلات کابینه دولت یازدهم عدم پرداختن به اولویت های کشور مانند مسائل اقتصادی بود، امروز با توجه به مهم ترین مشکلات کشور که در حوزه اقتصادی هستند کمتر توانسته ایم مشکلات را حل کنیم.
 
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: همچنین در حوزه امور بین الملل و دیپلماسی خارجی استراتژی هایی اجرا شد که نتوانست کارآمد باشد و مشکلات را برطرف کند و امروز مشکلات کشور در سطحی که انتظار بود برطرف نشده است.
 
پژمانفر درمورد وزارت خانه هایی که نیاز به تغییر دارند، گفت: وزارتخانه هایی که با مسائل اقتصادی کشور مرتبط هستند، همانند وزارت نفت، اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت نیاز به توجه ویژه ای دارند چراکه کار ویژه ای در این عرصه در دولت یازدهم انجام نشد.
 
وی افزود: همچنین دولت یازدهم در حوزه زنان و جوانان نتوانست قدمی بردارد و اقدام مناسبی برای حوزه های خانواده و جوانان که از مسائل بر زمین مانده بودند انجام نشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: