• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-9288-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

صبوریان: جواد نوروزی، نماد همت و اراده است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: جواد نوروزی با صعود خود به اورست جلوه‌ای دیگر از همت و اراده را به ما نشان داد، حرکتی که نتیجه یک کار تیمی و گروهی برای رسیدن به موفقیت بود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا- منطقه خراسان، کوروش صبوریان شامگاه یکشنبه در مراسم اکران مستند صعود اورست و تجلیل از جواد نوروزی که در سالن تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت‌هایی که در استان خراسان رضوی در حوزه ورزش در چند سال اخیر رخ داده بسیار نادر است و تمامی موفقیت‌هایی که در این حوزه کسب شده نتیجه یک کار گروهی بوده که نشان می‌دهد در استان خراسان رضوی که خیلی‌ها معتقدند دستگاه‌ها موازی هم حرکت می‌کنند می‌توان با یک کار تیمی و گروهی نتیجه مطلوبی گرفت.

وی افزود: در ۳ سال گذشته با تلاش همکارانم و همکاری و تعاملی که با دستگاه‌های مسئول در ورزش همگانی شکل گرفت در ارزیابی کشوری وزارت ورزش و جوانان، استان خراسان رضوی توانست رتبه اول کشور را در حوزه ورزش همگانی کسب کند.

صبوریان خاطرنشان کرد: کسب مقام اول ورزش بانوان کشور توسط استان خراسان رضوی بدون همکاری، تعامل و همراهی دستگاه‌های مختلف در جهت برطرف کردن کمبودها بدست نمی‌آمد. همه این آیتم‌ها در کنار هم سبب شد تا شاهد موفقیت بانوان خراسانی باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه ورزش خراسان رضوی در هفته گذشته در میادین ملی و بین المللی افتخار آفرینی کرد، گفت: هفته گذشته با افتخاراتی که ورزشکاران ما کسب کردند خستگی من پس از مدت‌ها تلاش برطرف شد. ورزشکاران خراسانی در رشته‌های راگبی، والیبال نشسته، کشتی پهلوانی، کوراش و دوچرخه‌سواری توانستند افتخارآفرینی کنند اما در انتهای این افتخارات، کسب مدال طلای آسیایی حسن تفتیان ورزشکار ارزنده استان‌ به ما انگیزه و جانی دوباره برای ادامه راه داد.

وی خاطرنشان کرد: ورزش استان در ابعاد قهرمانی و همگانی در حال حاضر پس از گذشت چند سال تلاش روند خوبی را در پیش گرفته‌است و می‌تواند بیش از پیش افتخارآفرین باشد. قطعا با تعامل و هم‌افزایی توفیق ما چند برابر خواهدشد.

صبوریان با تاکید بر اینکه جواد نوروزی نماد همت و اراده ورزشکاران است، تصریح کرد: جواد نوروزی پرچمدار رشته ورزشی کوهنوردی و ورزش خراسان رضوی است و توانست با حرکتی که نتیجه و حاصل یک کار تیمی و گروهی بود برای استان و ایران افتخارآفرینی کند. امیدوارم این ورزشکار و تمام دوست‌داران این رشته در ادامه راه خود باز هم برای کشور افتخارآفرینی کنند و پیام‌آور صلح و دوستی ایران به جهان باشند.

وی در پایان صحبت‌هایش از فعالیت رسانه‌های استان برای پوشش به موقع و سریع رخدادهای ورزشی تقدیر کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: