• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-15114-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

آینده کمربند جنوبی مشهد در انتظار رای سازمان بازرسی کل کشور

معاون دادستان خراسان رضوی گفت: روند ساخت کمربند جنوبی مشهد همچنان متوقف است و برای ادامه کار منتظر نظر کارشناسی سازمان بازرسی کل کشور هستیم.
 
قاضی محمد بخشی‌محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه کمربند جنوبی مشهد، اظهار کرد: این پروژه همچنان متوقف است و شورای حفظ حقوق بیت‌المال منتظر پاسخ کارشناسی سازمان بازرسی کل کشور در این زمینه است.
 
وی با بیان اینکه حدود یک سال است که موضوع به بازرسی کل کشور محول شده است، ادامه داد: در حال حاضر این پروژه کاملا تعطیل و متوقف است و نظر قطعی در مورد این پروژه پس از اعلام نظر کارشناسی سازمان بازرسی کل کشور و تشکیل جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال اعلام خواهد شد.

سخنگوی شورای حفظ حقوق بیت‌المال افزود: در این مدت اتاق فکری در این زمینه در دانشگاه فردوسی مشهد با حضور نمایندگان سازمان بازرسی برگزار و این پروژه با حضور کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سازمان‌های مردم نهاد و دوستداران محیط زیست بارها و بارها مراجعه داشتند و حتی تعدادی از افرادی که قصد خرید زمین‌هایی در مجاورت این کمربندی را داشتند مراجعاتی داشته و جویای آخرین وضعیت این پروژه شدند، باید گفت ما منتظر پاسخ سازمان بازرسی هستیم و نظر قطعی پس از آن اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا، پروژه کمربند جنوبی مشهد که عملیات اجرایی آن از سال 91 آغاز شده و قرار است انتهای بولوار شهید برونسی را به بزرگراه باغچه پیوند دهد از سال گذشته در حالی که 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و انتظار می‌رفت فاز اول آن پایان سال 95 افتتاح شود، با اعتراض سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های دوستدار محیط زیست و ورود دادستانی و سازمان بازرسی کل کشور متوقف شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: