• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-15414-5
  • خبرنگار : 15164
  • منبع خبر : ----

ادامه حواشی در متن شورای چهارم؛

ادعای یک عضو شورا نسبت به فرماندار مشهد

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اینکه فرماندار علیه ما و برای منتخبین پنجم شورا سینه چاک می‌کند هدفش کار سیاسی، جوسازی کردن و مسموم کردن صحنه است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی‌اصغر نخعی‌راد امروز 20 تیر ماه در صد و هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر مشهد در این خصوص، اظهار کرد: در جرائد خوانده‌ام فرماندار گفته شورای چهارم موجب ایجاد گسست در مشهد شده است.

وی افزود: اینکه ما در حاشیه شهر فعالیت کردیم و به تایید نماینده مقام معظم رهبری حاشیه را به متن تبدیل کردیم موجب گسست در مشهد شده یا افزایش سرانه فضای سبز، راه‌اندازی خط دو قطار شهری و آغاز حفاری خط سه قطار شهری سبب گسست شده است؟

این عضو شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: تا کی قرار است این آقا این حرف‌ها را بزند و کسی هم پاسخی ندهد؟ باید هیات رئیسه پاسخ مناسبی بدهد تا هر کسی متوجه شود که حرف بی حساب نزند.

نخعی‌راد با بیان اینکه شورای پنجمی هم هست و روزی به پایان خواهد رسید، ادامه داد: شورای چهارم خط دو قطار شهری را راه‌اندازی کرد، شورای پنجم هر موقع توانست خط سه را راه‌اندازی کند و خط چهار را شروع کند بعد شروع به حرف زدن کند.

وی تصریح کرد: اینکه انقدر زشت و زننده حرف می‌زنند و هیات رئیسه چشم‌پوشی می‌کند این خوب نیست؛ هر چند این حرف‌ها و گوینده آن‌ها هیچ ارزشی ندارد، اما باید هیات رئیسه در این زمینه واکنش نشان دهد.

محمد کمال سروی‌ها، رئیس شورای شهر مشهد در ادامه، عنوان کرد: هیات رئیسه در این خصوص پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: