• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-8085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سبحانی‌فر: حزب اعتدال و توسعه به دنبال سهم خواهی از کابینه دوازدهم نیست

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه تاکید کرد که این حزب به دنبال سهم‌خواهی از کابینه دوازدهم نیست.

رمضانعلی سبحانی فر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در بحث کابینه باید بگذاریم که خود رئیس‌جمهور ارزیابی از وضع کابینه داشته باشد و کسانی که در ارزیابی‌های خود به نتیجه می‌رسد که باید آنها را تغییر دهد، تعیین کند.

وی اضافه کرد: اعتقاد ما بر این است که سهم خواهی شیوه درستی نیست و گروه‌های مختلف نباید در مورد کابینه دوازدهم سهم خواهی داشته باشند؛ چراکه در این صورت دست آقای روحانی بسته خواهد شد و ممکن است نتواند افراد توانمندی را بکار بگیرد.

سبحانی‌فر با بیان اینکه حزب اعتدال و توسعه به دنبال سهم خواهی از کابینه نیست، افزود: البته مشورت بحث دیگری است و ممکن است رئیس‌جمهور ار گروه‌ها و شخصیت‌های مختلف درخصوص ترکیب کابینه مشورت بگیرد که بتواند تصمیم گیری بهتری داشته باشد اما قطعا سهم خواهی گروه ها در این وضعیت کار درستی نیست.

این نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه کابینه دوازدهم براساس توانمندی و شایستگی افراد چیده شود ادامه داد: طبیعتا رئیس‌جمهور گرایش سیاسی مشخصی دارد و اعضای کابینه باید از این حیث با دولت همراه باشند، نه اینکه دولت و شیوه تفکر آن را قبول نداشته باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آقای روحانی باید کسانی را برای حضور در کابینه دوازدهم انتخاب کند که برنامه‌های رئیس‌جمهور را قبول داشته باشند و با طیف فکری ایشان و برنامه‌های دولت همسو باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: