• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-10988-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

محمدرضا خرسندنیا:

هنوز برای فصل بعد تصمیم نگرفته‌ام/ اهل بازارگرمی نیستم

بازیکن سابق استقلال تهران گفت: پیشنهاداتی برای فصل بعد دارم اما هنوز به نتیجه نرسیده‌ام و تیم فصل بعدم را انتخاب نکرده‌ام.

محمدرضا خرسندنیا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرایطش برای فصل آتی لیگ برتر اظهار کرد: هنوز تصمیمی برای لیگ هفدهم نگرفته‌ام و با وجود صحبت‌هایی که با چند تیم لیگ برتری داشته‌ام اما تیمم را انتخاب نکرده‌ام. نمی‌خواهم عجله کنم زیرا تصمیم اشتباه آسیب زیادی به فوتبالم زد. نباید دوباره این اشتباه را تکرار کنم.

وی افزود: اهل بازارگرمی نیستم، اگر به دنبال چنین مسائلی بودم قطعا تا به امروز مصاحبه می‌کردم اما ترجیحم این بود که تا وقتی چیزی قطعی نشده صحبتی نکنم.

بازیکن سابق تیم‌های ابومسلم، استقلال و پدیده خراسان خاظرنشان کرد: انتخاب‌های اشتباهم در فصل گذشته سبب شد تا شرایطم به این شکل رقم بخورد. به هر حال سعی می‌کنم در لیگ برتر هفدهم شرایط را تغییر دهم و بازگشت خوبی به روزهای خوب فوتبالم داشته‌باشم.

خرسندنیا که به تازگی فرزند دومش به دنیا آمده تاکید کرد: این روزها با به دنیا آمدن فرزند دومم حال و هوای تازه‌ای دارم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم. امیدوارم بهترین اتفاق برایم بیافتد و بتوانم دوباره مثل روزهای حضور در استقلال در فوتبال ایران به فعالیت بپردازم.  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: