• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-11088-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

سرمربی سابق تیم بسکتبال ثامن:

شرایط برای حضور خراسان در سوپرلیگ بسکتبال مهیا نیست

کارشناس بسکتبال خراسان رضوی گفت: در حال حاضر شرایط برای تیم‌داری مشهد در سوپرلیگ بسکتبال مهیا نیست.

مهدی صاحبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص آخرین اخبار مربوط به تیم‌داری مشهدی‌ها در سوپرلیگ اظهار کرد: در حال حاضر با چندشرکت از بخش خصوصی مذاکراتی را انجام داده‌‌ایم، متاسفانه این شرکت‌ها مبالغ پایینی را برای حضور در لیگ برتر پیشنهاد داده‌اند و نمی‌توانیم با چنین رقم‌هایی در سوپرلیگ تیم‌‌داری کنیم.

وی ادامه داد: گرچه در حال حاضر شرایط برای تیم‌داری در سوپرلیگ مهیا نیست، ولی با این حال تا شروع لیگ جلساتی را باز هم با ابن شرکت‌ها خواهیم‌داشت تا در صورت تغییر نقطه نظرات و رسیدن به حداقل‌ها نماینده‌ای از خراسان در سوپرلیگ بسکتبال حضور یابد.

صاحبیان خاطرنشان کرد: برای حضور در لیگ باید با برنامه‌ریزی مناسب به سمتی پیش رویم که بتوانیم از ماهیت و پتانسیل بسکتبال استان دفاع کنیم. 

کارشناس بسکتبال خراسان رضوی تصریح کرد:با توجه به اینکه بیشترمالکین شرکت‌ها در خارج از کشور حضور دارند این پروسه زمان‌بر است ولی با این حال امیدوار هستم بتوانیم در یان فصل در لیگ برتر تیم داری کنیم. 

وی افزود:اگر جدول لیگ در سال گذشته را مشاهده کنیم متوجه می‌‌شویم تیم انتهای جدول هیچ پیروزی را به دست نیاورده‌است. اصلا و ابدا رغبتی به این مدل تیم‌داری نداریم و معتقدیم تیمداری به این نحو علاوه بر اینکه نتیجه خاصی در پی ندارد، زمینه‌ساز دلزدگی از بسکتبال را فراهم می‌کند.

صاحبیان گفت: قطعا در صورت حضور در سوپرلیگ در نظر داریم از تلفیقی از بازیکنان بومی و باتجربه‌ها استفاده کنیم. اگر شرایط برای حضور مجدد خراسان در سطح اول بسکتبال مهیا شود قطعا برای حضور در بالای جدول تلاش خواهیم‌کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: