• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 964-7091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:

آستان قدس رضوی حمایت از تشکل‌های جوانان را وظیفه خود می‌داند

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: جشن‌های مردمی زیرسایه خورشید فرصتی بی بدیل و ظرفیت فرهنگی فوق العاده‌ای است که مردم ایران اسلامی و محبان و دوستداران اهل بیت(ع) در کشورهای منطقه و جهان با آن ارتباط برقرار کرده‌اند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی آستان قدس رضوی، سید مرتضی بختیاری در جمع تشکل‌های جوانان رضوی با اشاره به رسالت آستان قدس رضوی در حوزه‌های فرهنگی و رسیدگی به محرومان و مستضعفان اظهار کرد: دفاتر نمایندگی آستان قدس در استان‌های مختلف با همین رویکرد و برای هم‌افزایی هرچه بیشتر تشکل‌های مردمی و جوانان تاسیس شده است.

وی گفت: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و سیاستگذاری‌های کلان آستان قدس رضوی، جشن‌های زیرسایه خورشید با قدرت و در گستره وسیع‌تری برگزار خواهد شد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: آنچه امروز جشن‌های زیرسایه خورشید بدان نیاز دارد محتوای غنی، جذابیت بیشتر و تاثیرگذاری در حل مشکلات مردم مناطق محروم کشور است.

وی تصریح کرد: تولیت آستان قدس رضوی همواره به فراهم کردن زمینه فعالیت برای جوانان ایران اسلامی و باور به توانمندی و استعدادهای فرزندان این سرزمین تاکید دارد.

بختیاری افزود: جوانان متخصص، مومن و انقلابی ایران اسلامی در بسیاری از حوزه های علمی، فرهنگی و فناوری در دنیا درخشیده اند و آستان قدس رضوی حمایت از تشکل‌های جوانان را از وظایف خود می‌داند.

در ابتدای این دیدار، نمایندگان تشکل‌های جوانان رضوی به ارائه پیشنهاداتی در جهت ارتقاء کیفی جشن‌‎های زیرسایه خورشید پرداختند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: