• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تخصیص 82 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی در سال 96

معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از تخصیص 82 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی در سال 96 به شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی سیدحجت ذاکر بیان کرد: خوشبختانه میزان اعتبارات تخصیص‌ یافته افزایش خوبی داشته و طرح‌های اقتصادی و پروژه‌های جدید و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجرا خواهد شد. 

وی افزود: این اعتبارات در قالب 7 طرح و 53 پروژه در 40 شهرک و ناحیه صنعتی انجام می‌پذیرد. بودجه‌بندی و اختصاص این طرح‌ها بر اساس شناسایی نیازهایی که در ستاد اقتصادی مقاومتی انجام گرفته، تعیین شده است. 

ذاکر عنوان کرد: از این اعتبارات 66 میلیارد ریال در اختیار شهرک‌های صنعتی و 16 میلیارد ریال مابقی نیز بابت تامین زیرساخت‌های مورد نیاز تا ورودی شهرک‌ها و نواحی صنعتی در اختیار سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان قرار خواهد گرفت. 

معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به روستاها و مناطق محروم خاطرنشان کرد: با حمایت‌ها و تاکید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برنامه‌ریزی صورت گرفته به گونه‌ای است که بیشتر طرح‌ها در مناطق محروم و کم‌برخوردار اجرا خواهد شد تا ضمن جلوگیری از مهاجرت روستائیان به حفظ این مناطق کمک شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: