• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد

صدور 51 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی از ابتدای سال 96

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 3 ماه ابتدایی امسال 51 فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری 282 میلیارد ریال و اشتغال 370 نفر در استان صادر شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی راضیه علیرضایی اظهار کرد: از کل پروانه‌های بهره‌برداری صادر شده در این مدت محصولات فلزی فابریکی با اختصاص 89 میلیارد ریال (31.5 درصد) از کل سرمایه‌گذاری، بیشترین سهم را در بین صنایع داشته است. 
وی تصریح کرد: بیشترین تعداد پروانه‌های بهره‌برداری در شهر مشهد با تعداد 32 پروانه (62.7 درصد کل پروانه‌ها) و با سرمایه 156 میلیارد ریال (55.2 درصد از کل سرمایه استان) صادر شده است.

علیرضایی گفت: خراسان رضوي با 5581 واحد صنعتي فعال و سرمايه‌گذاري حدود 116 هزار و 771 ميليارد ریال و اشتغال حدود 184 هزار نفر، از نظر تعداد و اشتغال رتبه 3 و از حیث سرمایه‌گذاری در جایگاه 7 بعد از استان‌های اصفهان، خوزستان، تهران، مرکزی، آذربایجان شرقی و البرز قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود: 7 درصد تعداد واحدها، 5 درصد سرمايه‌گذاري كل كشور و 7 درصد اشتغال صنعتي كشور مربوط به استان خراسان رضوي است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: