• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آماده باش برای سپرده‌گذاران تا ۱۰۰ میلیون فرشتگان

طبق وعده قبلی بانک مرکزی تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیونی تعاونی منحله فرشتگان به زودی و از ۲۴ تیرماه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران تعاونی اعتباری فرشتگان اولویت چهارم پرداختی‌ها از ابتدای هفته آینده آغاز خواهد شد به طوری که سپرده گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان فرصت دارند از ۲۴ تیرماه به مدت ۱۴ روز کاری و براساس اولویت‌های مشخص شده برای تعیین تکلیف حساب‌های خود با مراجعه به شعب ۸۰ گانه موسسه اعتباری کاسپین وضعیت حساب‌های خود را مشخص کند. این در حالی است که از ۲۸ اردیبهشت‌ماه و با اولویت بندی انجام شده پرداختی‌ها از سقف ۱۰ به ۲۰ و ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته بود.

طبق آخرین اقدامات انجام شده کاسپین برای تمامی سپرده گذاران تعاونی فرشتگان که درمرحله تعیین تکلیف قرار می‌گیرند، حسابی در این موسسه افتتاح کرده و مبلغی را براساس مانده حساب‌های آنها به طور علی الحساب واریز می‌کند. ضمن این که برگه یادداشتی با محتوای علی الحساب بودن حساب‌های افتتاح شده در اختیار سپرده گذاران فرشتگان قرار خواهد گرفت که در ادامه در صورت کفاف دادن دارایی‌ها و اموال این دارایی میزان باقی مانده پرداخت خواهد شد.

فرشتگان حدود ۵۰۰ هزار سپرده گذار دارد که تا ۴۵۰ هزار نفر از آنها دارای حساب‌های با موجودی هستند که در دستور کار برای تعیین تکلیف قرار دارند. پرداختی به سپرده‌گذاران با اختصاص خط اعتباری بانک مرکزی انجام می‌شود.

جدول فرایند مراجعه برای تعیین تکلیف سپرده‌گذاران به خبر پیوست شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: