• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-9085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حسینی پیشنهاد داد؛

تشکیل کارگروه تحلیل نتایج انتخابات در وزارت کشور

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی پیشنهاد کرد تا کارگروه تحلیل نتایج انتخابات در وزارت کشور برای مدیریت مطلوب سیاسی تشکیل شود.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی در اجلاس معاونان سیاسی استانداری‌های سراسر کشور که با حضور معاون سیاسی و مدیران وزارت کشور در تهران برگزار شد، اظهار کرد: پیشنهاد  می‌شود  در وزارت کشور کارگروهی تشکیل شده تا داده‌های انتخابات که به شکل ملی جمع آوری شده تحلیل، توصیف و تبیین شود و از این تحلیل، اصول مدیریت سیاسی استخراج و در عمل بکار گرفته شود.

وی افزود: به نظر می‌رسد قانون جامع انتخابات باید هر چه سریعتر تکمیل وتسهیل گردد  تا مشکلات قانونی و ضابطه‌ای که در جریان انتخابات بوجود می‌آید از طریق این قانون مرتفع گردد و  بتوانیم شاهد تسهیل، تدقیق و شفافیت بیشتر انتخابات باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خواهان  تحقق الکترونیکی کردن جریان برگزاری انتخابات شد و افزود: انتخابات الکترونیکی موجب شفافیت بیشتر در انتخابات، سرعت و دقت در انتخابات و جلوگیری از تخلفات انتخاباتی خواهدشد.

حسینی با بیان اینکه در خصوص مسایل سیاسی، امنیتی و اجتماعی باید استانها در جریان کار و اقدامات مدیریتی یکدیگر قرار گیرند، خاطر نشان کرد: پیشنهاد می‌کنم شبکه مجازی معاونان سیاسی کشور تشکیل شود تا از این طریق، تجارب استان ها با یکدیگر مبادله و مورد استفاده سایرین قرار گیرد.

وی افزود: در این راستا بهتر است  در شبکه مجازی معاونان سیاسی موضوعاتی نظیر آسیب های اجتماعی و تشکل های غیردولتی مورد بحث و گفتگو قرار گیرد تا از عملکرد استان ها مطلع و موجب کسب تجربه و اجرای آن ها در سایر استان ها شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: