• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-11788-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم هیات کشتی خراسان رضوی خبر داد:

دیدار هیات کشتی خراسان رضوی و پاس رستم‌کلا به تعویق افتاد

سرمربی تیم هیات کشتی خراسان رضوی از تعویق دیدار خراسان رضوی و پاس رستم‌کلا خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، درحالیکه قرار بود عصر امروز دیدار دو تیم هیات کشتی خراسان رضوی و پاس رستم‌کلا در خانه تیم مازنی برگزار شود، این دیدار به تعویق افتاد.

رضا صفایی، سرمربی تیم هیات کشتی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، ضمن تایید این خبر اظهار کرد: قرار بود روز گذشته وزن‌کشی برگزار شود و امروز نیز به رقابت با حریف مازنی خود بپردازیم اما از طرف سازمان لیگ اعلام شد که این دیدار به تعویق افتاده‌است.

وی افزود: گلایه خود را به مسئولان اعلام کردیم زیرا هم بلیت تهیه کرده‌بودیم و هم سوئیت اجاره شده‌بود تا بتوانیم در خانه حریف اسکان یابیم. نامه‌ای نیز در این خصوص به سازمان لیگ نوشتیم و هادی حبیبی، رییس سازمان لیگ نیز در این رابطه به واسطه اعلام دیرهنگام تعویق این دیدار عذرخواهی کرد.

صفایی در خصوص دیدار آتی تیمش گفت: باید مسابقه با پاس رستم‌کلا ابتدا برگزار شود تا دور رفت مسابقات به پایان برسد، سپس وارد دور برگشت می‌شویم. در رابطه با دیدار با حریف منتظر اعلام تاریخ جدید از سوی سازمان لیگ کشتی هستیم.

وی در خصوص استعفای یعقوبی و حضور زینل‌نیا به عنوان سرپرست جدید هیات کشتی خراسان رضوی گفت: یعقوبی کار خاصی برای کشتی خراسان نکرد، باید از زینل‌نیا تشکر کنم که در این برهه که با ترافیک در برگزاری مسابقات مختلف کشتی روبه‌روییم کار را قبول کرد. برای سرپرست جدید کشتی خراسان رضوی که از خانواده کشتی است آرزوی موفقیت می‌کنم. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، تیم هیات کشتی خراسان رضوی با سرمربی‌گری رضا صفایی تاکنون دو دیدار در لیگ کشتی کشور برگزار کرده و به یک پیروزی و یک شکست دست یافته‌است. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: