• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-11990-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ورزش و جوانان:

داورزن شهرستانی والیبال‌خیز است

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان داورزن گفت: با توجه به اینکه شهرستان داورزن دررشته والیبال استعداد‌های خوبی دارد و به نوعی والیبال‌خیز است، بیشتر تمرکز جوانان بر روی این رشته است. 

حمید معیریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، درخصوص وضعیت ورزش شهرستان داورزن، اظهار کرد: با توجه به اینکه در شش ماه گذشته به طور رسمی اداره کل ورزش و جوانان فعالیت خود را آغازکرده است، در حال رایزنی هستیم تا در رشته‌های مختلف، روسای هیات‌های مختلف را انتخاب کنیم.

 وی ادامه داد: متاسفانه امکانات یک شهرستان را نداریم و با توجه به اینکه در حال حاضر اولین رئیس اداره ورزش و جوانان داورزن هستم، باید اقدامات زیادی برای ورزش در این شهرستان به کار گرفته شود تا وضعیت بهتری را در حوزه ورزش شاهد باشیم.

معیریان تصریح کرد: با حضور دکتر محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان، کمک‌های مالی مطلوبی به این شهرستان شد، با این حال امیدوار هستیم مسئولین نگاه بیشتری به شهرستان داورزن داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داورزن تصریح کرد: فوتبال، والیبال، بدنسازی، تنیس روی میز، و دومیدانی رشته‌های فعال شهرستان داورزن هستند.

وی در خصوص ورزش این شهرستان در بخش بانوان، عنوان کرد: خوشبختانه به تازگی در رشته‌ ایروبیک در بخش بانوان فعالیت ورزشی را آغاز کرده‌ایم، همچنین در رشته والیبال و بازی‌‌های بومی و محلی به صورت فعال ورزشکار داریم. 

معیریان خاطرنشان کرد: در ماه رمضان مسابقات جام رمضان را در رشته‌های فوتبال و والیبال برگزارکردیم و در ادامه و به هر مناسبتی برای جوانان مسابقاتی را برگزار می‌کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داورزن گفت: برای رشته کشتی با چوخه برنامه ویژه‌ای داریم، به طور قطع رئیس این هیات را به زودی معرفی خواهیم کرد، زیرا علاقه‌مندان زیادی این رشته در شهرستان داورزن دارد.

وی در خصوص پروژه‌های عمرانی این شهرستان عنوان کرد: خوشبختانه آموزش و پرورش در چند روستا سالن‌هایی را برایمان افتتاح کرده اما با این حال پروژه‌ها نیمه تمام است، امیدوارم به زودی شاهد افتتاح مجموعه‌های ورزشی باشیم.

معیریان اضافه کرد: در یکی از روستاهای شهرستان، استخر مناسبی را داریم که جوانان از این مجموعه استفاده می‌کنند.

رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان داورزن خوشبختانه در بخش سالن‌های ورزشی شرایط خوبی را داریم و امیدوارم روز به روز بودجه وزارت ورزش و همچنین شرایط ورزش استان بهتر شود. 

وی خصوص بخش جوانان خاطرنشان کرد: دربخش جوانان جلساتی را با فرماندار شهرستان داورزن انجام دادیم، قطعا پیگیر وضعیت جوانان شهرستان خواهیم بود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: