• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-12188-5
  • خبرنگار : 15209
  • منبع خبر : ----

دبیر هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خبر داد:

یکم مردادماه، روز برگزاری مجمع هیات‌ پهلوانی و زورخانه‌ای

دبیر هیات پهلوانی و زورخانه‌ای از برگزاری مجمع این هیات در تاریخ یک مرداد خبر داد.

دبیر هیات پهلوانی و زورخانه‌ای گفت: مجمع هیات پهلوانی و زورخانه‌ای با هماهنگی فدراسیون در تاریخ یک مرداد ماه برگزار خواهدشد.

عباس جلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: در دوره سرپرستی امیر فیروزیان هیات در حد توان خود توانست فعالیت‌ها و برنامه‌های مورد نظر فدراسیون از جمله جشنواره‌ها، مسابقات، تقدیرها و تجلیل‌ها و ... را به خوبی برگزار کند.

وی افزود: هیات به خوبی فعالیت‌های خود را انجام داده و انشاالله با مشخص شدن رئیس با قدرت برای چهار سال آینده برنامه‌ریزی خواهدشد.

دبیر هیات پهلوانی و زورخانه‌ای تصریح کرد: از بین گزینه‌های ثبت‌نام‌کننده در مجمع امیر فیروزیان دارای کارنامه و ظرفیت‌های بهتری است، زیرا ایشان با امکانات و ابزاری که در اختیار دارند می‌توانند به این رشته کمک کنند. همچنین علاقه‌مندی ایشان به ورزش باستانی سبب شده که برای این رشته دلسوزی داشته‌باشند.

جلیلیان در پاسخ به اینکه چرا در دوره سرپرستی فیروزیان، شاهد فعالیت خاصی از سوی هیات پهلوانی و زورخانه‌ای نبوده‌ایم، گفت:هر بخش‌نامه‌ای که از سوی فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای  به هیات ابلاغ شده به آن عمل کرده‌ایم و در همین دوره سرپرستی فعالیت‌های خوبی انجام شده که امیدوارم با یک برنامه‌ریزی چهار ساله بتوانیم فعالیت‌های خود را گسترش دهیم. اکنون هماهنگی خوبی با شهرداری، آستان قدس و دیگر نهادها و ارکان‌ها داریم که در آینده گسترش خواهد یافت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: