• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-19186-5
  • خبرنگار : 15214
  • منبع خبر : ----

شرایط واگذاری خوابگاه در تابستان به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشهد

معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، شرایط واگذاری خوابگاه در تابستان به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشهد را اعلام کرد.

احمد غفاریان روح‌پرور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اعلام اینکه به ورودی‌های سال 92 در مشهد خوابگاه داده می‌شود، اظهار کرد: مانند سال گذشته تصمیم برآن است دانشجویانی که شهرستانی هستند، حق انتخاب داشته باشند و بتوانند در سایر شهرستان‌ها و استان‌ها مهمان شوند. دانشجویان مشهدی که نیاز به امکانات خوابگاهی ندارند، می‌توانند در مشهد کلاس‌هایشان را بگذرانند و دانشجویانی ورودی سال 92 که عمدتا شهرستانی هستند و نمی‌توانند ترم تابستانی را در سایر شهر‌ها و استان‌ها بگذرانند، می‌توانند از امکانات خوابگاهی در مشهد استفاده کنند.

وی ادامه داد: براساس تصمیم شورای هیئت رییسه دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برای میزبانی المپیاد ورزشی دختران که در مشهد برگزار می‌شود و برنامه‌های فرهنگی که برای زائرین پیش‌بینی شده است، اما با این وجود هیچ وقفه‌ای در فعالیت‌های آموزشی دانشگاه ایجاد نشده است و امکانات رفاهی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مرکز ثامن‌الحجج به دلیل تداخلی که با کلاس‌های دانشجویان ماده 28 وجود دارد، قابل استفاده برای دانشجویان پردیس شهید بهشتی نیست و دانشجویان مرکز ثامن‌الحجج به پردیس شهید بهشتی منتقل می‌شوند.

وی افزود: به مدت یک هفته وبه دلیل برگزاری المپیاد ورزشی دختران، دانشجویان خوابگاه پردیس شهید بهشتی به مرکز شهید کامیاب منتقل می‌شوند و بعد از یک هفته دوباره در خوابگاه‌های پردیس شهید بهشتی مستقر می‌شوند.

معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی عنوان کرد: بنابر هزینه‌های خوابگاهی تعریف شده است، از دانشجویانی که از همه امکانات استفاده می‌کنند 45 درصد و بقیه دانشجویان 25 درصد از حقوقشان کسر می‌شود و همچنین در حال رایزنی با سازمان مرکزی هستیم تا مانند سال گذشته تخفیفی برای دانشجویانی که از تمام امکانات استفاده نمی‌کنند، بگیریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: