• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-12688-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خبر داد:

احتمال عضویت رویانیان در هیات‌مدیره سیاه‌جامگان

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان از احتمال حضور محمد رویانیان، مدیرعامل سابق پرسپولیس تهران به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه سیاه‌جامگان خبر داد.
 
محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرایط تیم سیاه‌جامگان اظهار کرد: خوشبختانه اردوی خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم و توانستیم بهترین استفاده را از امکانات خوب این کمپ داشته‌باشیم. اعتقاد دارم نتیجه این اردو تاثیر زیادی بر روی تیم خواهدداشت.

وی ادامه داد: خوشبختانه بعد از اردوی ترکیه، اردویی چندروزه در تهران داشتیم و دیدارهایی با تیم‌های پیکان، نفت مسجدسلیمان و ماشین‌سازی برگزار کردیم. 

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان تصریح کرد: استفاده از بازیکنان خراسانی، یکی از اهداف باشگاه در لیگ برتر است، اما سلایق مربی‌ها با یکدیگر فرق دارد و طبیعی است که زمانی می‌توانیم به این مهم دست یابیم که سرمربی تیم نیز از چنین موضوعی استقبال کند. خوشحالم که با حضور اکبر میثاقیان، بازیکنان مشهدی زیادی در تیم داریم و امیدوارم این موضوع در ادامه به گونه‌ای رقم بخورد که با توجه به استعداد بالای مشهدی‌ها، این بازیکنان را به تیم‌‌های دیگر منتقل کنیم.

عباسی در خصوص بازیکن جدید خارجی تیمش‌ خاطرنشان کرد: این بازیکن امشب به مشهد خواهد‌آمد و از روز دوشنبه در تمرینات تیم شرکت می‌کند. در حال حاضر سهمیه بزرگسال پر شده ولی در سهمیه زیر 23 سال، دو جای خالی داریم.

وی ادامه داد: تا زمانی‌که قراردادها در فدراسیون فوتبال ثبت نشده، امکان اضافه و یا حذف بازیکن از لیست وجود دارد. ضمن اینکه روز یکشنبه بازیکنان برای انجام تست‌های پزشکی به مجموعه ایفمارک می‌روند تا برای مسابقات لیگ برتر آماده شوند.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان در خصوص آماده شدن ورزشگاه امام رضا(ع) برای میزبانی از تیم‌های مشهدی در لیگ برتر عنوان کرد: با همراهی هاشمی‌جواهری از روزی که به ریاست تربیت‌بدنی آستان قدس منصوب شده، دیروز  با حضور فتاحی، نماینده فدراسیون بازدیدی از ورزشگاه امام رضا (ع) داشتیم. خوشبختانه مسئولین فدراسیون ورزشگاه امام رضا(ع) را تایید کردند، با این حال در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم در این ورزشگاه میزبان رقابت‌های خانگی خود باشیم. 

وی افزود: ورزشگاه امام رضا(ع) را به عنوان صحن ورزشی امام رضا(ع) تشبیه کرده‌یام و مردم باید در این ورزشگاه، حرمت نام امام رضا(ع) را حفظ کنند تا فوتبال استان با هیچ ضرری روبه‌رو نشود.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان در پایان خاطرنشان کرد: با شورای تامین جلسه خواهیم‌داشت و اگر تماشاچیان بتوانند قوانین را رعایت کنند، به احتمال خیلی زیاد بازی‌ها در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

عباسی در پایان در خصوص حضور رویانیان در برخی از جلسات تمرینی و دیدارهای دوستانه سیاه‌جامگان افزود: ایشان از گذشته با باشگاه سیاه‌جامگان همکاری داشته و در تمرینات تیم برای آمادگی در لیگ برتر هفدهم نیز حضور دارد. از اینکه بتوانیم از تجربیات رویانیان استفاده کنیم خوشحال می‌شویم.

وی افزود: در حال حاضر تنها قصد رویانیان کمک به باشگاه سیاه‌جامگان است ولی در تلاشیم تا وی را به عنوان عضو هیات مدیره این باشگاه منصوب نماییم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: