• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-12590-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد:

بانک اطلاعات هنرمندان گناباد راه اندازی می‌شود

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد گفت: بانک اطلاعات هنرمندان گناباد در تمامی حوزه‌های هنری در این شهرستان تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.

حمیدرضا مهدوی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای شناسایی و جمع آوری اطلاعات هنرمندان گناباد نزدیک به یک سال است که اقدام به راه‌اندازی بانک اطلاعات هنرمندان گناباد کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در این طرح اطلاعات تمامی هنرمندان گناباد در حوزه‌های هنری مختلف جمع آوری و در آینده بر روی سایتی قرار خواهد گرفته شد. همچنین در آینده یکی از برنامه‌های ما چاپ کتاب اطلاعات هنرمندان گناباد است که بتوانیم این کتاب را در اختیار همگان قرار دهیم.

مهدوی با اشاره به خیل هنرمندان گناباد در حوزه‌های مختلف افزود: هدف از راه‌اندازی بانک اطلاعات هنرمندان گناباد در مرحله اول شناساندن هنرمندان شهرستان به مردم و در مرحله بعد استفاده از ظرفیت هنری آن‌ها در برنامه‌های مختلف گناباد است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد عنوان کرد: به طور مثال ما در گناباد شخصیتی مانند استاد محمد برادران در حوزه سینمای جوان را داریم که می‌توان ایشان را پدر فیلمسازی گناباد دانست و دارای چندین جایزه بین المللی هستند اما متاسفانه ایشان زیاد در جامعه گناباد معرفی نشده‌اند.

وی افزود: معرفی و پاسداشت هنرمندان را یکی از وظایف این اداره دانست و بیان کرد: گناباد از دیرباز در تعزیه‌خوانی بنام بوده و اساتید زیادی داشته که این گروه نیز در بانک اطلاعات هنرمندان گناباد دیده شده‌اند تا بتوانیم تعزیه را با استفاده از ظرفیت این اساتید در گناباد زنده نگهداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: