• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-13087-5
  • خبرنگار : 15220
  • منبع خبر : ----

شهردار مشهد:
عکس‌ها تاریخ را روایت می‌کنند

شهردار مشهد گفت: عکس‌هایی که در این نمایشگاه عکاسان مشهد وجود دارد به نوعی تاریخ را روایت می‌کنند.

سید صولت مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکاسان خبری مشهد در خصوص ارزیابی خود از این نمایشگاه با بیان این مطلب اظهار کرد: نمایشگاه بسیار خوبی است، آثار بسیار خوب، تاثیرگذار و تاریخ سازی را در این نمایشگاه قرار داده‌اند.

وی عنوان کرد: عکاس‌ها و خالق این آثار نقش بسیار موثری در ثبت وقایع دارند و زیرا عکس با کمترین زحمت انسان را به درون اثر نزدیک می‌کند.
 
شهردار مشهد در خصوص عملکرد بهتر نمایشگاه‌ها در آینده خاطرنشان کرد: به عقیده من باید برای بهتر شدن و همچنین اینکه از این نمایشگاه‌ها بازدید بیشتری به عمل آید باید ذائقه سازی شود چرا که سلیقه جوانان امروزی تغییر پیدا کرده و این موضوع به این دلیل است که برخی از افراد متاسفانه از عظمت کارهای خوب غافل هستند.

مرتضوی اضافه کرد: بنابراین باید برنامه ریزی و تبلیغات مناسبی در این زمینه انجام دهیم که مراجعه به این گونه مراکز فرهنگی افزایش یابد چرا که با این کار می‌توان ذوق هنری اشخاص با سلیقه‌ و قشرهای مختلف جامعه را زنده کرد.

شهردار مشهد ادامه داد: این در حالی است که این کار به نوعی احترام به افرادی است که این خدمات را ارائه می‌دهند و زحمات بسیاری را در این زمینه متحمل می‌شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: