• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 964-7991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار شد؛

نگرش ویژه به پروژه‌های مصوب شورای برنامه‌ریزی استان در حوزه زیارت

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار نگرش ویژه به پروژه‌های مصوب شورای برنامه‌ریزی استان در حوزه زیارت شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد حسن واحدی در نشستی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: از آن جایی که زیارت پیشران توسعه استان است، تخصیص به‌هنگام اعتبارات استانی پس از تامین و ابلاغ آن، کمک شایانی به توسعه زیارت و گردشگری خواهد کرد.

وی به نقش تاثیرگذار تسهیلات یارانه‌ای بانک‌ها در پیشبرد اهداف حوزه زیارت اشاره کرد و گفت: فراهم کردن زمینه تغذیه پروژه‌های مرتبط با زائر در بخش خصوصی از این یارانه در تامین زیرساخت‌های رفاهی زائر و مسافر ارزشمند است.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی به پروژه‌های نیمه تمام حوزه زیارت اشاره کرد و گفت: با توجه به پروژه‌هایی که حسب ماده 12 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی مصوب و هم اکنون نیمه تمام است، وفق ماده 97 قانون برنامه ششم توسعه برخوردار از اولویت است و باید ادامه یابد.

واحدی ضمن ابراز خرسندی از حسن توجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نسبت به پیشبرد اهداف زیارت، گفت: در قبال ماده 97 قانون برنامه ششم توسعه وظیفه بسیار سنگینی داریم که امید اه‌های اجرایی بهترین خدمات برای زائران و مجاوران حضرت امام رضا(ع) محقق شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: