• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-6384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

راه‌اندازی دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی برای نخستین بار در کشور

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان‌ رضوی از راه‌اندازی دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی برای نخستین بار در کشور و در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور در مشهد خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی مسعود مهدی‌زاده‌مقدم اظهار کرد: یکی از مدل‌های کمک به توسعه صنایع کوچک، مدل پیمانکاری فرعی است که در این مدل برد کاری پیمانکاران فرعی بالا رفته و این گروه ارتقای پیدا خواهند کرد. 

وی افزود: در این مدل پیمانکاران اصلی خدمات مشاوره در راستای توانمندسازی آنان ارائه می‌دهند لذا این مهم در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال برای توانستن در صنایع کوچک و تقویت آنان در جهت خودکفایی موثر است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های ما در شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی حمایت از صنایع کوچک و ایجاد تسهیل در امور آن‌هاست، تاکید کرد:  در این راستا و به منظور استفاده از ظرفیت تولیدکنندگان داخلی در جهت تامین نیازهای صنعت نفت و گاز کشور و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی، نمایشگاهی از قطعات و تجهیزات نفت، گاز و صنایع وابسته توسط شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی دایر شده است و این نمایشگاه درجهت ارتقای ساخت داخل و تامین نیازهای داخلی برپا شده است. 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم ما توسعه تولید قطعات در استان است و در این راستا دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی برای نخستین بار در کشور است که افتتاح و راه‌اندازی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: