• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-5790-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار و فرماندار نيشابور:

وظيفه ما در قبال جهاد دانشگاهي نيشابور، حمايت و همراهي است

معاون استاندار و فرماندار شهرستان نيشابور گفت: مجموعه جهاد دانشگاهي ظرفيت فوق‌العاده و مغتنم براي اين شهرستان است و وظيفه ما نيز همراهي و حمايت از فعاليت هاي اين نهاد است.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سعيد شيباني در بازديد از مجتمع پزشكي، آموزشي و تحقيقاتي  جهاد دانشگاهي خراسان رضوي در نيشابور كه با حضور مسئولان شهرستان و سازمان جهاد دانشگاهي خراسان رضوي انجام شد؛ عنوان كرد: جهاد دانشگاهي در شهرستان نيشابور ظرفيتي كاربردي و مورد نياز است؛  نيشابوريان تا كنون از اين ظرفيت استفاده مي‌كردند و از اين پس نيز از امكانات آن با  كميت و كيفيت بيشتري استفاده خواهند كرد.

وي با بيان اين كه جهاد دانشگاهي از ظرفيت‌هاي مديريتي ملي نيشابور است، افزود: براي ما باعث افتخار است كه به مردم خدمت كنيم؛ ما مجموعه جهاد دانشگاهي را يك ظرفيت فوق العاده و مغتنم براي نيشابور مي‌دانيم و تلاش مي‌كنيم كه با حداكثر توان و مساعدت اين ظرفيت باقي بماند و خدمات مطلوب‌تري را ارائه دهد.

شيباني گفت: در بخش پزشكي جهاد دانشگاهي توانسته يك ظرفيت خوب را ارائه دهد؛ خدمات ارزان و به موقع و كيفي، ظرفيت مثال زدني است؛ در بخش آموزشي نيز يك مجموعه بسيار خوب را داشته، كه اين مجموعه در حال احداث، خدمات مختلف جهاد را از نظر كميت و كيفيت بهتر و بروز تر خواهد كرد.

وي ادامه داد: ما مجموعه جهاد دانشگاهي را يك ظرفيت علمي و توانمند مي‌دانيم كه در فراز و نشيب‌ها توانسته توان و استقلال  خود را حفظ كند.
 
فرماندار نيشابور همچنين به توافقات قبلي با جهاد دانشگاهي اشاره كرد و گفت: درباره توافقات قبلي كه بين نيشابور و جهاد دانشگاهي تا مراحلي پيش رفت و متوقف شد، ما آمادگي داريم كه مجددا آغاز شود؛ از جمله آمادگي واگذاري زمين براي بخش پزشكي، تحقيقاتي، علمي و گردشگري را نيز داريم و البته دانشگاه نيشابور اعلام كرده كه مشكل زمين نيز پيش رو نخواهد بود.

شیبانی افزود: اميدواريم كه يك دوره جديد از فعاليت‌هاي جهاد دانشگاهي را در تداوم اين فعاليت‌هاي فوق العاده براي تامين امكانات و خدمات بيشتر شاهد باشيم.

در ادامه، ابوالفضل درخشش، مدير داخلي جهاد دانشگاهي نيشابور نيز در اين جلسه گفت: سال 1366 جهاد دانشگاهي خراسان رضوي تصميم گرفت با تاسيس مركز خدمات تشخيص  طبي در شهرستان نيشابور فعاليت خود را آغاز كند.

وي عنوان كرد: در سال 79 نيز تصميم بر اين شد كه فعاليت بخش آموزش  آغاز شود؛ استقبال شهروندان از اين بخش باعث شد كه از نظر فضا، كمبود احساس كنيم و با پيگيري‌هايي كه انجام گرديد، اعتبار لازم را براي توسعه فضا جذب كرديم تا بتوانيم با شرايط بهتر به شهروندان خدمات بدهيم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: