• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-6690-5
  • خبرنگار : 15087
  • منبع خبر : ----

پس از لغو كنسرت ناظرى ها در قوچان؛

شواليه آواز ايران بار ديگر به قوچان مى‌آيد

فرماندار شهرستان قوچان از رفع موانع موجود و امكان برگزارى مجدد كنسرت توسط شهرام و حافظ ناظرى خبرداد.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، عليرضا قامتى ظهر امروز 9 مردادماه در نشست خبرى با اصحاب رسانه كه در فرماندارى شهرستان قوچان برگزارشد، با اشاره به وقايع پيش آمده در خصوص لغو كنسرت (آواز پارسى- مهر و اميد) شهرام ناظرى و حافظ ناظرى در تاريخ ششم مرداد ماه، عنوان كرد: در مجموعه مدیران شهرستان مخالفتی با اجرای کنسرت نبوده که مدیر صاحب نظری در این شهرستان مخالفت داشته باشد و چه در حوزه فرهنگی و چه امنیتی مخالفتی برای اجرا نداشته است و براساس وفق قانون موافقت اولیه صادر شد و در زمان اجرا به هر شکل اختلافی بین مجموعه‌های مختلف اعم از برنامه‌ریزان کنسرت و سایر متولیان به وجود آمد که باعث عدم اجرای کنسرت شد. 

وى ادامه داد: در ساعات اولیه حضور در شهرستان در نشستی با مسئولان به این جمع بندی رسیديم كه حداکثر ظرف هفته آینده در یک یا دو روز اجرای کنسرت شهرام ناظری در قوچان را خواهیم داشت و این هماهنگی هم بین مجموعه مدیران اجرایی کنسرت و مدیریت شهرستان انجام گرفته و هیچ لغو کنسرتی نخواهیم داشت .

فرماندار شهرستان قوچان با تاكيد بر اهميت تداوم برنامه های کنسرت سنتی، بومی و محلی و احياى سنت‌ها تصريح كرد: مشکلات به وجود آمده را نباید دامن زد و باید در جهت رفع آنان تلاش كرد. در دولت تدبیر و امید این را آموخته ایم که مشكلات را با تدبير  حل کنیم نه اینکه بخواهیم بر مشکلات بیافزاییم از این حیث مردم شهرستان قوچان و مردمی که علاقه‌مند بودند در این برنامه شرکت کنند در یک یا دو روز متوالی شاهد اجرای این کنسرت خواهند بود . 

رئيس شوراى تامين شهرستان قوچان با تاكيد بر طبيعى بودن دغدغه ها در خصوص امنيت مکان برگزارى كنسرت و لزوم توجه به آن تصريح كرد: پس از انجام بررسی‌ها حتی اگر در محیط باز هم امکان اجرای کنسرت از ناحیه اجراکنندگان فراهم باشد، آمادگی این را داریم چرا که علاقه‌مند به نشاط اجتماعی مردم هستیم و مردم قوچان فرهنگ غنی دارند.

وى با تاكيد بر توان بالاي مجموعه های امنیتی، اجتماعی و قضایی و دستگاه‎های اجرایی بيان كرد: پس از بررسي و باتوجه به ديدگاه كارشناسان مكان اجراي كنسرت در اينده به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: