• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-3085-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

اظهارات امین زاده درباره کابینه دوازدهم:

برخی خودشان تصمیم به خروج از کابینه را گرفتند


دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: کابینه آینده کابینه کار است.

الهام امین زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: چنانچه از افرادی که در خط امام و آرمان های انقلاب هستند و از کارآمدی و شایستگی لازم هم بهره مند هستند در کابینه استفاده شود قطعا همدلی هم وجود خواهد داشت و جدای از گرایش های سیاسی اگر گرایش افراد خدمت باشد یقینا همدلی وجود خواهد داشت چرا که همه به فکر کشور هستند.

وی ادامه داد: در دولت یازدهم با وزرایی در ارتباط بودیم که شاید به لحاظ گرایش سیاسی مشترک نبودیم اما به دلیل این که هدف " خدمت کردن " بود همدلی بسیار زیادی وجود داشت.

امین زاده تصریح کرد: کشور ما فرصت آزمون و خطا ندارد تا از نیروهای تازه کار یا حاشیه دار استفاده کنیم که برای دولت هزینه بسازند.

وی در مورد تغییرات کابینه دوازدهم نسبت به یازدهم عنوان کرد: آقای روحانی در این زمینه تصمیم گیرنده هستند و همچنین بعضی از اعضای کابینه خودشان تصمیم به خروج از کابینه گرفته اند و این که چه گزینه هایی خارج می شوند هنوز قطعی نشده است، دولت تا روز جمعه در این زمینه فرصت دارد و چه بسا تصمیماتی که تاکنون گرفته شده تغییر یابد.

دستیار رئیس جمهور در امور  حقوق شهروندی با اشاره به گروه های مختلف سیاسی کشور گفت: تقاضا داریم گروه های سیاسی در این روزهای پایانی فشارهای خود را متوقف کنند و اجازه دهند رییس جمهور با تمرکز بیشتری در این خصوص تصمیم بگیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: