• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-12114-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

جزئیات تجمع اعتراضی کارکنان اتوبوسرانی مشهد/ هیچ درگیری صورت نگرفته است

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با اشاره به تجمع امروز کارکنان اتوبوسرانی مشهد، گفت: اعتراض این افراد نسبت به عدم دریافت حق بیمه بوده که در حال حاضر مشکلشان با قراردادی که با بیمه منعقد شد حل شده است. 

علی‌اصغر نیشابوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به اعتراض امروز عده‌ای از کارکنان اتوبوسرانی مشهد در میدان شهدا، اظهار کرد: این افراد نیروهای رسمی سازمان اتوبوسرانی مشهد نبوده و نیروهای یکی از شرکت‌های طرف قرارداد اتوبوسرانی هستند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه شورای شهر سازمان اتوبوسرانی موظف به نظارت بر پرداخت‌هایی است که شرکت‌ها به کارمندان خود پرداخت می‌کنند تا حداقل‌های حقوق قانون کار در موردشان رعایت شود، اما حق بیمه و پرداخت مالیات مستقیما بر عهده خود شرکت‌ها است. 

نیشابوری تصریح کرد: با توجه به اینکه این شرکت چند ماهی است که حق بیمه کارمندان خود را پرداخت نکرده است نیروهایش معترض بودند و با جلسه‌ای که با اداره کار برگزار شد مقرر شد شرکت بیمه حق بیمه کارکنان این شرکت را به صورت اقساطی دریافت کند تا مشکل بیمه این افراد حل شود.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع به رانندگان معترض منعکس شده است و عده‌ای میدان شهدا را ترک کردند، اما عده‌ای که از موضوع اطلاع ندارند همچنان در میدان شهدا حضور دارند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با تکذیب هرگونه درگیری میان معترضین و کارکنان شهرداری، عنوان کرد: خود من نیز در محل تجمع حضور داشتم و هیچ درگیری اتفاق نیفتاده است. 

صبح امروز تعدادی از کارکنان یکی از شرکت‌های اتوبوسرانی مشهد در اعتراض به عدم پرداخت حق بیمه خود طی چند ماه گذشته در میدان شهدا تجمع کردند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: