• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-4885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با اشاره به حضور نمایندگان کشورها در تحلیف روحانی

رحیمی جهان‌آبادی: روابط خارجی ایران در چند سال آینده رو به شکوفایی خواهد بود

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: حضور نمایندگان کشورهای مختلف در مراسم تحلیف نشان می‌دهد که روابط خارجی ایران در چند سال آینده رو به شکوفایی خواهد بود.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه مراسم تحلیف رئیس‌جمهور با میزبانی مجلس شورای اسلامی به نحو شایسته و مطلوبی برگزار شد، اظهار کرد: حضور تعداد کثیری هیئت به نمایندگی از کشورهای مختلف نشان می‌دهد طی چند سال آینده روابط خارجی ایران رو به شکوفایی خواهد بود.

وی افزود: همچنین حضور چشمگیر کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که آنها مسیر حرکت خود را از آمریکا در موضوع برجام جدا کرده‌اند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس همچنین بیان کرد: رئیس‌جمهور نیز در این مراسم در سخنان خود به خوبی پیام صلح‌طلبی و استقامت را با زبان بین‌المللی و قابل فهم بیان کرد.

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس در ادامه اظهار کرد: اهل سنت جمعیت کثیری هستند و شهروندان صادق، امین و پرتلاشی هستند که در همه انتخابات‌ها بیشترین مشارکت را داشته و در انتخابات اخیر نیز رای بالایی را به آقای روحانی داده‌اند.

رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: در خراسان نیز اهل سنت به ویژه در شهر تایباد بیشترین رای را به آقای روحانی داده‌اند اما در مراسم تحلیف عدم حضور علمای اهل سنت و بزرگان آن به ویژه مولوی عبدالحمید، تا حدودی باعث ناراحتی و دلخوری اهل سنت شده که امیدواریم به نحو مطلوب و شایسته اقدام مناسبی انجام شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: