• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 965-7091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد اعلام کرد:

ارتقای اقتصادی منطقه گردشگری سپاد در گرو بازگشایی بلوار ابوطالب شمالی

مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد با اشاره به تلاش‌های این شرکت در تملک و تعریض بلوار ابوطالب شمالی گفت: کاهش بار ترافیکی میدان خیام در گرو بازگشایی بلوار ابوطالب شمالی است و بازگشایی این بلوار بدون همراهی شهرداری و دیگر دستگاه‌های زیربط میسر نخواهد بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، جعفر حصاری‌نژاد در جمع خبرنگاران با تاکید بر ضرورت توجه به آبادانی حاشیه شهر و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی آن، افزود: در حال حاضر بخش بسیاری از ارتقای اقتصادی و اجتماعی منطقه اسماعیل آباد، شهرک قدس و منطقه گردشگری سپاد در گرو بازگشایی این بلوار و احداث پلی برای اتصال ابوطالب شمالی به جنوبی است.

وی افزود: منطقه گردشگری سپاد به غیر از میدان خیام که آن هم توسط تلاشگران این شرکت احداث شده است، ورودی دیگری ندارد و این مسئله خدمت‌رسانی به مردم را حتی در شرایط بحرانی، تحت تاثیر و مخاطرات جدی قرار می‌دهد.

مدیرعامل سپاد با اشاره به پیشرفت 90 درصدی حوزه فنی این شرکت در تعریض بلوار ابوطالب شمالی از صد متری تا منطقه سپاد بر همکاری بیشتر دستگاه‌های زیربط تاکید کرد و گفت: تا‌کنون سپاد هزینه و تلاش بسیاری را در خصوص تملک و تعریض اراضی این بلوار انجام داده و مذاکراتی هم مبنی بر تعریض این بلوار از 35 متر به 45 متر با شهرداری صورت پذیرفته است.

وی افزود: با مساعدت‌‎های شهرداری در آینده نزدیک شاهد اتصال بولوار ابوطالب شمالی و شهرک قدس به منطقه سپاد و ابوطالب جنوبی خواهیم بود که این امر می‌تواند حجم وسیعی از ترافیک میدان خیام به طرف منطقه گردشگری سپاد و میدان بار مرکزی را کاهش دهد.

حصاری‌نژاد به 30 سال تلاش و سازندگی این شرکت در حوزه‌های گردشگری، اقتصادی و اجتماعی به ویژه آبادانی حاشیه شهر و ایجاد اشتغال برای مردم محروم منطقه اشاره کرد و افزود: سپاد زمانی اقدام به ایجاد منطقه گردشگری سپاد با زیرساخت‌های آن کرد که مشهد مقدس به آن نیاز جدی داشت و توانست همه ساله پاسخگوی سیل عظیم حضور زائران و مجاوران به مشهد مقدس باشد.

مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد تصریح کرد: امروز هم اگر توجه جدی مسئولان به حل مشکلات منطقه سپاد، اسماعیل‌آباد و شهرک قدس نباشد در آینده شاهد تشدید معضلات ترافیکی و اجتماعی در این مناطق خواهیم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: