• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-5485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

خبرنگاران امید و شکوفایی را در کالبد جامعه می‌دمند

استاندار خراسان رضوی در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه استان تبریک گفت.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان در این پیام خبرنگاران را اشخاص تاثیرگذار در رشد اجتماعی و تقویت همدلی مردم و دولت دانست و بر تلاش هر چه بیشتر اصحاب رسانه در جهت ارتقای فرهنگ و سبک زندگی ایرانی و اسلامی نسل امروز تأکید کرد.

متن کامل پیام به شرح زیر است:
 
بدون شک خبرگزاری‌ها می‌توانند نقطه‌های امید و شکوفایی را در کالبد جامعه ایجاد کنند و پل ارتباطی مهمی بین مردم و مسئولان برای ارتقا و رشد جامعه و کشور  باشند.

واضح است که نقش اصحاب رسانه در دنیای امروز به عنوان طلایه داران توسعه آگاهی که با بهره گیری از هنر ارتباطات، تدبیر و دانش در جهت تحکیم میثاق بین ملت و دولت با ایجاد فضای سالم اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند؛ نقشه برجسته و بسیار مهمی است.

اینک در اوضاع حساس کنونی و شرایطی که بد خواهان این ملک و ملت با هر وسیله ای و به هر بهانه ای تلاش در ایجاد فضای نا امیدی و القای نا کارآمدی نظام مردم‌سالار دینی که اتکا اصلی آن بعد از خداوند بر همت و حضور ملت و مردم و به ویژه جوانان است؛ اهمیت تلاش اصحاب خبر و خبرگزاری‌ها با بینش دقیق و آگاهی کامل در این عرصه و تلاش مضاعف در ثبت دقیق وقایع و رویدادها و انتشار صحیح اخبار آن، خصوصا دستاوردهای ملت و جوانان پر شور و شعور این مملکت در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی متکی بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، هر روز حساستر و مهمتر می‌کند.

اینجانب به نمایندگی از دولت دوازدهم با تبریک روز خبرنگار به تمامی اصحاب رسانه استان و رهپویان طریق آگاهی بخشی و خبررسانی، یاد و خاطره امام راحل رحمت الله علیه و شهدای عزیز به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی می دارم.

وظیفه خود می دانم از تلاش‌ها و دلاوری‌های خبرنگاران عزیز طول دوران دفاع مقدس و دفاع از حرمین در ثبت و انعکاس جانفشانی‌ها و رشادت های سربازان اسلام آن سنگرسازان بی سنگر و همچنین انتشار کارنامه پرافتخار حضور ملت غیور و همیشه در صحنه ایران در عرصه های مختلف، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قدردانی کنم.

 امیدوارم این قشر پرتلاش با همت مضاعف و شناخت وظیفه خطیر و حساس خود در ثبت دقیق وقایع و انتشار اخبار صحیح و در نهایت ایجاد فضای سالم همراه با ترویج روحیه امید و همدلی در سر آغاز دوره جدید خدمت گذار دولت دوازدهم در این مسیر مقدس چون گذشته سربلند و سرافراز باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: