• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 965-7391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حکم مدیر کلی سرپرست میراث فرهنگی خراسان رضوی ابلاغ شد


از سوی زهرا احمدی پور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور حکم مدیر کلی سرپرست میراث فرهنگی خراسان رضوی به وی ابلاغ شد.


به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ظهر امروز دوشنبه 16 مرداد ماه از سوی زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور حکم مدیر کلی سرپرست میراث فرهنگی خراسان رضوی به وی ابلاغ شد.

در متن این حکم آمده است ...
جناب آقای محمد رحیم رهنما
نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان " مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی منصوب می‌شوید.

توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند تاریخی، فرهنگی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های ماری در سازمان مرکزی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم آوردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین وظایف مدیریتی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گام های موثری بردارید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: