• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-5785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار:

اصحاب رسانه پنجره آگاهی‌های مردم در جامعه هستند

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار خراسان رضوی گفت: اصحاب رسانه پنجره‌ای هستند که از این پنجره مردم نسبت به بسیاری از مسائل جامعه آگاهی پیدا می‌کنند.
 
به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، دکتر سیدجواد حسینی ظهر امروز 17 مرداد ماه با حضور در خبرگزاری ایسنا، ضمن تبریک روز خبرنگار با تاکید براینکه اصحاب رسانه دروازه ورود اطلاعات و آگاهی به جامعه هستند، اظهار کرد: امروز فرصت مناسبی است که همه ما به ساحت خبرنگاران و خبرگزاری‌ها و به طور کلی  اصحاب رسانه ابراز ارادت کنیم.

 وی افزود: اصحاب رسانه پنجره‌ای هستند که از این پنجره مردم نسبت به بسیاری از مسائل جامعه آگاهی پیدا می‌کنند، مردم حقشان دانستن است و همواره شعارها این بوده و برای دولت نیز سعی شده که به سمت سازمان‌ها و دولت‌های شیشه‌ای و شفاف نه دولت‌ها و سازمان‌های کلبه‌ای و غاری شکل پیش برود.

معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه امروز اگر دولت کلبه‌ای شکل بود حق مردم ادا نمی‌شد و عدالت مستقر نمی‌شد، ادامه داد: عمل به این وظیفه بر عهده اصحاب رسانه است، خوشبختانه رسانه‌های مختلف چه مکتوب و چه غیر مکتوب در استان فعال هستند و یکی از این رسانه‌ها ایسنا است که تقریبا همه در کار حرفه ای ایسنا اتفاق نظر دارند، صداقت، سرعت، دقت و جامعیت در خبر از ویژگی‌های خبرگزاری ایسنا است که یک خبرگزاری و خبرنگار باید آن را رعایت کند.

حسینی بیان کرد:علاوه بر خبر رسانی خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه برای ساختن افکار و جهت دادن مسئولین در مسائل اصلی کشور باید مشکلات جامعه در رسانه‌ها به صورت موضوعی تحلیل و تفسیر شود و  بیشتر از قبل به این امر ورود پیدا کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: