• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-15514-5
  • خبرنگار : 15058
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

پلیس اجتماعی جایگاه خوبی در خراسان رضوی پیدا کرده است

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: خوشبختانه پلیس اجتماعی جایگاه خوبی در خراسان رضوی پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سردار بهمن امیری‌مقدم، امروز 18 مرداد ماه در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه، عنوان کرد: موضوع پلیس اجتماعی بسیار با اهمیت است که خوشبختانه پلیس اجتماعی جایگاه خوبی در خراسان رضوی پیدا کرده است؛ پلیس انتظامی گزینه بعد ماست.

وی با اشاره به اینکه کارکردهای پلیس اجتماعی موثر واقع می‌شود، اظهار کرد: خوشبختانه طی سال‌های فعالیتم با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف تفاهم‌نامه‌هایی داشته‌ایم که حاصل آن منفعت مردم بوده است.

امیری‌مقدم خاطرنشان کرد: در طول مدت فعالیتم به عنوان فرمانده انتظامی خراسان رضوی در خصوص ارتقا سعه صدر و رفتار کارکنان فعالیت ‌کرده‌ایم همچنین اقدامات مقتدرانه‌ای نیز توسط پلیس صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه مصالحه افراد در کلانتری‌ها افزایش پیدا کرده است، گفت: پلیس فتا، پیشگیری و آگاهی استان در کشور جایگاه خوبی را دارند و بسیاری از موضوعات پیشگیری که در کشور انجام شده خلاقیت آن از خراسان رضوی بوده است.

وی در خصوص کاهش تلفات جاده‌ای در استان، اضافه کرد: طی سال 93، تعداد 791 مورد، در سال 94، حدود 779 مورد بوده که در سال 95 به 730 مورد کاهش یافته است.

امیری‌مقدم عنوان کرد: از ابتدای سال تا کنون بیش از 10 تن کشفیات موادمخدر داشته‌ایم، با وجود اینکه 65 درصد جرائم سایبری افزایش یافته به همین میزان نیز کشف داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی عنوان کرد: بیش از 6 سال است که سابقه فعالیت در این پست را دارم، اما فقط یک نگرانی دارم آن هم اینکه توفیق خدمت به مجاوران و زائران امام رضا(ع) از من گرفته شده است.

روز گذشته، سردار قادر کریمی که پیش از این جانشین فرمانده انتظامی پایتخت بود به عنوان فرمانده انتظامی جدید خراسان رضوی منصوب شد و روز دوشنبه هفته آینده نیز جلسه رسمی تودیع و معارفه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: