• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-16014-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

پیش‌بینی کاهش دمای هوا در مشهد

هواشناسی خراسان رضوی برای روزهای آینده در مشهد کاهش دمای هوا پیش‌بینی کرده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، بنابر اعلام اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی، آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی نشان‌ می‌دهد طی 24 ساعت وزش باد پدیده غالب در سطح استان است، اما در روزهای آینده با شمالی شدن جریانات ضمن کاهش دمای هوا شاهد افزایش ابرناکی و بارش‌های پراکنده به شکل رگبار و رعد و برق در سطح استان خواهیم بود.

در روز پنج‌شنبه آسمان نواحی شمالی و مرکزی استان صاف تا کمی ابری در بعدازظهر با افزایش ابر و در بعضی مناطق احتمال رگبار پراکنده توام با رعد و برق گاهی با وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در نواحی جنوبی استان صاف تا کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر گاهی با وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

هواشناسی استان برای مشهد در روز پنج‌شنبه هوا را به صورت صاف تا کمی ابری در بعدازظهر با افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتا شدید با کمترین و بیشترین دمای 22 و 36 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی کرده است.

آسمان نواحی شمالی و مرکزی استان در روز سه‌شنبه صاف تا قسمتی ابری به‌ تدریج افزایش ابر و در برخی نقاط همراه با رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق و گاهی و نواحی جنوبی استان صاف تا کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر گاهی با وزش باد نسبتا شدید و در بخش‌هایی شدید توام با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

آسمان مشهد نیز در روز جمعه صاف تا قسمتی ابری به‌ تدریج با افزایش ابر در برخی ساعات رگبار پراکنده گاهی با وزش باد نسبتا شدید و کمترین و بیشترین دمای 23 و 34 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.

طی شبانه‌روز گذشته کاخک گناباد با کمینه دمای 16 درجه سانتی‌گراد سردترین و سرخس با بیشینه دمای 42 درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین شهرهای استان بوده‌اند، طی همین مدت کمترين و بیشترین دمای مشهد 24 و 37 درجه سانتی‌گراد بوده است.

همچنین بیشترین وزش باد از ایستگاه‌‌ هواشناسی باخرز با سرعت 68کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: