• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-6085-5
  • خبرنگار : 15215
  • منبع خبر : ----

فرمانده قرارگاه ارتش جمهوری اسلامی منطقه شمال شرق:

کار اصحاب رسانه ارزش والایی دارد

فرمانده قرارگاه ارتش جمهوری اسلامی منطقه شمال شرق گفت: یکی از وظایف اصلی اصحاب رسانه اطلاع رسانی به آحاد مردم بوده و کارشان ازارزش بالایی برخوردار است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان،  امیر سرتیپ رضا آذریان امروز 18 مرداد ماه در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه با تاکید بر اینکه حرفه خبرنگاری حرفه سختی است و اصحاب رسانه با وجود همه این سختی‌ها تلاششان را می‌کنند تا کارشان را به بهترین شکل انجام دهند، خاطرنشان کرد:
صحت، دقت و ظرافت یکی از موضوعاتی است که مردم از اصحاب رسانه انتظار دارند و در مباحث دیگر ارتش جمهوری اسلامی ایران کارکردهای خوبی مانند آمادگی رزمی و متحرک کردن یگان‌های نیروی زمینی انجام دادند که از نیازهای روز جامعه است که باید اتفاق بیافتد.

وی با تاکید بر اینکه یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران از یگانگی برخوردار هستند، افزود: این یگانگی را در عمل هم ثابت می‌کنیم، تهدیداتی که از آن سوی مرزها علیه جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد باعث می شود بنیه دفاعی قوی‌تری داشته باشیم و این را در رزمایشی که هر ساله انجام می شود ثابت کردیم.

آذریان گفت: توان دفاعی نیروهای مسلح ما یک توان بالقوه است و با توجه به تجربیاتی که در طول هشت سال دفاع مقدس به دست آوردیم قدرت بازدارندگی در منطقه داریم. باید قدر نیروهای مسلح ارتش و نیروهای زمینی قهرمان و همچنین مرزبانان را دانست زیرا برای به دست آوردن نعمت امنیت هزاران شهید دادیم.

فرمانده قرارگاه ارتش جمهوری اسلامی منطقه شمال شرق گفت: اگر اتفاقاتی در کشور ما کم می‌افتد به دلیل امنیت در مرزهای کشور است، همچنین در بحث سامانه‌های پدافندی و هوایی از آمادگی بالایی برخوردار هستیم و کلیه ترفندهای دشمن را از آن سوی مرز رصد می کنند و اگر دست از پا خطا کنند پاسخ سخت خواهند داد، دشمنان می‌دانند اگر رزمندگان قرص و محکم ایستاده‌اند ادامه دهنده راه شهدا و جانبازان هستند، زیرا آنها گفتند این کار را انجام دهید.

وی اظهار کرد: ارتش همان‌طور که پا در رکاب ولایت بوده همچنان خواهد ماند و فرامین امام را همچنان ادامه می‌دهیم و گوش به فرمان رهبر هستیم و تا آخرین قطره خون خود از آن دفاع و این را در عمل ثابت خواهیم کرد، همانطور که در دریا و آسمان حافظ مرزهای هوایی دریایی جمهوری اسلامی ایران هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: