• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-13087-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

/روی خط تئاتر/

تاریخ بازبینی و برگزاری جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی مشخص شد

تاریخ بازبینی و برگزاری بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی مشخص شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی با اشاره به برگزاری نشست شورای هماهنگی جشنواره تئاتر استانی امسال در صبح امروز در دفتر معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، گفت: با توجه به درخواست اغلب هنرمندان شرکت کننده در جشنواره تئاتر استانی امسال، تلاش کردیم وقت بیشتری برای تمرینات گروه ها اختصاص بدهیم.

سید جواد اشکذری افزود: بازبینی آثار از هشتم شهریورماه از شهرستان های استان آغاز خواهد شد و 14 شهریورماه در مشهد به پایان خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در تاریخ 15 شهریورماه نتایج مرحله بازبینی و آثار راه یافته به جشنواره تئاتر استانی 96 را اعلام خواهیم کرد.

اشکذری با ابیان اینکه جشنواره تئاتراستانی در مشهد برگزار خواهد شد، گفت: این رویداد مهم تئاتر استان از 23 شهریورماه به مدت 4 روز در مجموعه تئاترشهر و چند سالن دیگر که متعاقبا اعلام خواهد شد، برگزار می شود.

86 نمایشنامه از شهرهای  مشهد، سبزوار، قوچان، تربت حیدریه، طرقبه، نیشابور، گناباد، خواف، بردسکن، درگز، کاشمر و فریمان به دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی ارسال شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: