• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-9284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نمایشگاه آی‌فود 2017 شهریور ماه در مشهد برگزار می‌شود

نمایشگاه آی‌فود 2017 به عنوان هجدهمین رویداد تخصصی سالانه در زمینه مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی نمایشگاه آی‌فود، این نمایشگاه با حمایت و پشتیبانی استانداری خراسان رضوی، سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی استان، پژوهشکده علوم و صنایع غذایی، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان، دانشگاه فردوسی و چند نهاد دیگر از 2 الی 5 شهریور ماه 96 در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

با توجه به نقش ارزنده و مهم نمايشگاه‌های بين‌المللی در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنايی صاحبان صنايع، پژوهشگران و دست‌اندرکاران با آخرين دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنين به منظور معرفی توان توليد و صادرات کشور، نمايشگاه بين‌المللی مواد غذایی، ماشين‌آلات و صنايع وابسته آی‌فود 2017 برگزار خواهد گرديد.

در این دوره از نمایشگاه تاکنون حضور 140 شرکت داخلی و 15 شرکت خارجی قطعی شده که در فضایی به مساحت تقریبی 10 متر مربع در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد به ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌های مواد غذایی، محتویات و ترکیبات آن‌ها، نوشیدنی‌ها، شیرینی و شکلات، محصولات آردی و نان، شیر و لبنیات و گوشت و همچنین ماشین‌آلات صنایع غذایی و بسته‌بندی خواهند پرداخت.

تاکنون حضور شرکت‌هایی از کشورهای آلمان، اوکراین، چین، لهستان و افغانستان قطعی شده و همچنین حضور هیات‌های تجاری از کشورهای اسپانیا و افغانستان نیز قطعی است.

 از ویژگی‌های این دوره می‌توان به برگزاری اولین رویداد صنعت غذا و محصولات کشاورزی با محوریت کارآفرینی، بازرگانی، نوآوری، ارائه آخرین دستاوردها اطلاعات نوین در صنعت غذا توسط اتاق بازرگانی خراسان رضوی، پژوهشکده علوم و صنایع غذایی و پارک علم و فناوری استان اشاره کرد.
در حاشیه این نمایشگاه تخصصی، برنامه‌های جانبی متعدد در نظر گرفته شده که کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس‌های علمی از جمله این برنامه‌هاست.

در کنفرانس جامعه کشاورزی آلمان (DLG) که شرایط تجارت دو جانبه و بهبود ایمنی غذایی در صنعت فرآوری مواد غذایی بررسی خواهد شد، به ریزموضوعات شرایط واردات و صادرات برای مواد غذایی، فناوری‌های تولید مواد غذایی و آخرین پیشرفت‌های آن، بسته‌بندی مواد غذایی، ایمنی غذایی، استانداردهای غذایی و تحلیل آزمایشگاهی و مسایل مربوط به QMS با همکاری کشور آلمان توجه خواهد شد.

همچنین کاربردهای نانو در صنایع غذایی،  بازارشناسی و تحقیقات بازار با رویکرد غذا، برندینگ و هویت تجاری از جمله دیگر موضوعات همایش‌ها و کارگاه‌های تخصصی این نمایشگاه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: