• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-6485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سردار غیب پرور:

باید در فضای مجازی هم افزا و خلاقانه عمل کنیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: ما باید به شکل هم افزا و خلاقانه عمل کنیم زیرا درغیر این صورت نتیجه ای نخواهیم گرفت.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور در همایش فعالین قرارگاه فضای مجازی بسیجیان کل کشور در مشهد با اشاره به پیروزی‌های رزمندگان اسلام در سال های جنگ تحمیلی اظهار کرد: در زمان جنگ برای اینکه بتوانیم در مواجهه با دشمن بعثی به پیروزی برسیم و یک عملیات موفق را به انجام برسانیم باید به سه نکته مهم توجه می شد.

وی افزود: این سه مطلب مهم شناخت دشمن و جبهه مقابل، تعداد نیروهای بسیجی و آموزش دیده و میزان تجهیزات نظامی بودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد موضوع شناخت دشمن و جبهه مقابل گفت: شناخت جبهه به اندازه ای اهمیت اساسی دارد که ما بتوانیم کاری ترین ضربه را به دشمن وارد سازیم.

وی ادامه داد: هم افزایی، صبر و تحمل و بی هیاهو عمل کردن، شرط حضور در جبهه انقلاب است و آن چه باعث پیشرفت ما می شود هم افزایی است، لذا سیره شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس این بود که در راه مبارزه با دشمن متحد عمل می کردند.

غیب پرور با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن یک جبهه جدیدتر، پیشرفته تر و عمیق تر را تاسیس کرده است که درِ آن به روی همه باز است و پیش روی آن در عمق خانه ها و محل زندگی مان است و اکثر مخاطبان فضای مجازی در کشورهای جهان و در کشور ما جوانان می‌باشند.

وی با تاکید بر شناخت فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی بیان کرد: ما باید بتوانیم برای مقابله با هجمه هایی که بر علیه انقلاب اسلامی در این عرصه وارد می شود، برنامه عملی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: زمانی که دشمن استراتژی دهکده جهانی را مطرح کرد ما آن جدی نگرفتیم و متاسفانه می بینیم که در مراحلی نیز موفق شده اند و سنگرهای مارا فتح کرده اند.

وی هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: ما باید به شکل هم افزا و خلاقانه عمل کنیم زیرا اگر غیر از این، روشی را برگزینیم نتیجه ای نخواهیم گرفت.

غیب پرور در پایان سخنان خود به تربیت نیروی انسانی کارآمد در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مطالبه گری نیز بخش دیگری از فعالیت در فضای مجازی است که همان مطالبه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی  است زیرا ژرف ترین وعمیق ترین رهنمودهایی است که در کشور سراغ داریم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: