• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-13888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهاجری: شرایط جوی آبادان روی عملکردمان تاثیر گذاشت

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: شرایط جوی آبادان کمی روی عملکرد ما تاثیر گذاشت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا مهاجری در نشست خبری پس از بازی با نفت آبادان، اظهار کرد: در ابتدا جا دارد، شهادت حججی که به صورت ناجوانمردانه توسط داعش به شهادت رسید را تسلیت بگویم. این دیدار دو نیمه متفاوت داشت؛ شرایط جوی کمی روی عملکرد ما تاثیر گذاشت و همین باعث شد که گل اول را دریافت کنیم.

وی بیان کرد: در نیمه دوم نیز تغییراتی داشتیم و موقعیت هایی هم به دست آوردیم ولی متاسفانه روی یک ضد حمله گل خوردیم. این پیروزی را به نفت آبادان و هواداران آن تبریک می گویم و امیدوارم این روند در ادامه نیز ادامه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: در نیمه اول توپ جمع کن های کنار زمین یک توپ را هم به بازیکنان ما ندادند و خود بازیکنانم درگیر این کار شدند. و به نظر من این در شان فوتبال آبادان نیست.

وی افزود: قضاوت داور روی نتیجه تاثیر نگذاشت. داور مسئول سلامت تمام بازیکنان است. به نظر من داور در برخی صحنه ها با نفت آبادان مهربان تر بود.

مهاجری بیان کرد: تیم من در نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد و ان شاءالله اگر همین روند را ادامه دهیم، می‌توانیم به تیم امیدوار شویم. من به بازیکنانم گفته بودم که باتوجه به بازیکنان سرعتی نفت، غافلگیر نشوید که متاسفانه اشتباه کردند و گل دوم را هم دریافت کردیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: