• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-7185-5
  • خبرنگار : 15215
  • منبع خبر : ----

مدیرکل سابق سیاسی استانداری:

بسیاری از مدیران هم‌صدا هستند ولی هم‌دل نیستند

مدیرکل سابق سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: بسیاری از مدیران امروز هم‌صدا هستند اما هم‌دل نیستند که امیدواریم همدلی در استان با درایت و هوشیاری ریاست جمهوری انجام گیرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان مسعود محولاتی امروز در آیین تکریم و معارفه مدیر کل سیاسی استانداری در استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت یک ارزش الهی است، عنوان کرد: یک مدیر و مسئول هم باید بار سنگین مسئولیتی که بر عهده گرفته را به خوبی در راه رضایت خداوند متعال انجام دهد و هم خدمتگذار مردم متدین ایران باشد. به عبارتی هم در پیشگاه الهی باید پاسخگو باشد و هم در مقابل مردم؛ پس باید کامل متوجه اعمال و کردار خود بوده و با عشق و علاقه به وطن، مردم و اسلام خدمت نماید. 

وی ادامه داد: یک مدیر، با مسئولیت‌پذیری و ایفای نقش مهم و انجام صحیح امور محوله به خصوص با اخلاق اسلامی حسنه و صداقت با مردم است که می‌تواند امید به پاداش آخرت خود را از خدای منان تقاضا داشته باشد. بسیار خرسندم که لیاقت خدمت در وزارت کشور را داشته، زیرا وزارت کشور وزارت مادر و بسیار پر اهمیتی است.

محولاتی تصریح کرد: وزارت کشور تنها به یک بخش از جامعه تعلق ندارد بلکه این وزارتخانه مجموعه‌ای فرابخشی است. اگر این طور تعبیر کنیم که قسمتی از مشروعیت سیاسی نظام از طریق تلاش و برنامه‌ریزی به دست مدیران همین وزارتخانه محقق می‌شود، سخن به گزاف نگفته‌ایم زیرا در کشور اسلامی ما مشروعیت سیاسی همه از طریق آرای مردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست آمده و در حقیقت صاحب و مالک کشور در نظام جمهوری اسلامی، مردم هستند و باقی همگی خادمان ملتند که مشروعیت آنان از طریق صندوق آرا و توسط مردم تعیین و تائید می‌شود.

مدیرکل سابق سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی در ادامه با تاکید بر اینکه این مسئولیت سنگین بر عهده وزارت کشور است که بتواند با برگزاری صحیح انتخابات با محور قانون‌مداری، امنیت و سلامت آرا و اعتماد مردم را برای مشارکت حداکثری رقم زده، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تاکنون اینگونه بوده و تمام افرادی که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم مسئولیتی در این وزراتخانه داشته‌اند، خداوند توفیق بزرگی نصیب‌شان کرده که باید قدرشناس آن باشند.

وی در خصوص اقدامات خود به عنوان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: تشکیل خانه احزاب استان برای اولین بار به همراه و همیاری صمیمیانه 53 حزب که دارای پروانه فعالیت در استان هستند، در جهت هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر احزاب و تشکل‌های سیاسی و ارتباط موثر دولت با تشکل‌های سیاسی استان یکی از این اقدامات بوده است.

محولاتی ادامه داد: همچنین مدیریت صحیح 4 دوره انتخابات سرنوشت‌ساز با مشارکت 77 درصدی افراد واجد شرایط در استان از افتخارات دفتر سیاسی در طول این مدت محسوب می‌شود. 

وی افزود: هنوز دولت تدبیر و امید در خراسان رضوی کاملا خود را پیدا نکرده و امیدواریم در دوره دوم با رویکرد جدیدی که دکتر روحانی خواهند داشت، در خراسان رضوی انتصابات مهمی رخ دهد. بسیاری از مدیران امروز هم‌صدا هستند اما هم‌دل نیستند که امیدواریم همدلی در استان با درایت و هوشیاری ریاست جمهوری انجام گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: