• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-10084-5
  • خبرنگار : 15215
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خبر داد

تغییر 96.4 درصد فرمانداران استان در دولت تدبیر و امید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: 96.4 درصد فرمانداران، 91 درصد معاونان فرماندار و 91.4 درصد بخشداران استان در دولت تدبیر و امید تغییر کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان سید جواد حسینی امروز در آیین تکریم و معارفه مدیر کل سیاسی استانداری در استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری اهمیت ویژه‌ای دارد که شاید سایر دفاتر نداشته باشد، عنوان کرد: مسئولیت‌هایی به این دفتر سپرده شده که هیچ دستگاه دیگری آن را انجام نمی‌دهد. به عبارت دیگر در تمام دفاتر استانداری کار اصلی و هماهنگی بین بخشی است.

وی تاکید کرد: تنها دفتری که مسئولیت‌های مستقیمی را که هیچ دستگاه دیگری انجام نمی‌دهد، بر عهده گرفته، دفتر سیاسی استانداری خراسان رضوی است. این دفتر است باید تقسیمات کشوری را رقم بزند. همچنین انتخاب مدیران، استانداران و فرمانداران و بخشداران‌ و برگزاری انتخابات از دیگر مسئولیت‌های این دفتر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی افزود: مسئولیت رصد 800 هزار کارگر استان برای حل مسائل‌شان و 320 هزار دانشجو در عرصه‌های سیاسی که کارشان را ساماندهی و کیفیت‌بخشی کنند، بر عهده دفتر سیاسی است. راه‌اندازی خانه احزاب و پیوند بین احزاب و جامعه در دولت تدبیر و امید از دیگر فعالیت‌های این دفتر سیاسی است.

وی در خصوص فعالیت‌های دفتر سیاسی استانداری خراسان رضوی در دولت تدبیر و امید عنوان کرد: تغییر 96.4 درصد فرمانداران استان، تغییر 91 درصد معاونان فرمانداران و 91.4 درصد بخشداران بر عهده این دفتر بوده است. دو مشخصه مهم این شخصیت‌های تغییر کرده این است که 50 درصد فرمانداران و بخشداران استان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر بودند و دوم اینکه بیش از 90 درصد این افراد در زمره خانواده ایثارگران و شهدا بشمار می‌روند.

حسینی تصریح کرد: 87 درصد مردم این استان در آخرین نظرسنجی صورت گرفته از ترویج ایثار و شهادت را توسط دولت تدبیر و امید ابراز رضایت کرده‌اند که در هیچ دولتی اینقدر ابراز رضایت نمی‌کردند. با این حال به دولت اتهاماتی زده می‌شود که اصلا با رویکرد دولت سازگار نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: