• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-18214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عضو شورای چهارم شهر مشهد:

مصوبات شورا، سلیقه‌ای اجرا می‌شود

عضو شورای چهارم شهر مشهد گفت: مصوبات شورا به صورت سلیقه‌ای اجرایی می‌‎شود و مصوباتی که هزینه‌دار هستند اجرا نمی‌شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، جواد ستاری، در خصوص موضوع پارک‌های حاشیه‌ای و «الیت»، اظهار کرد: عدم شفافیت ساماندهی پارک‌های حاشیه‌ای از موضوعاتی بوده که بارها مورد اعتراض بنده بوده است، یکی از درخواست‌های مردمی مشخص بودن زمان شروع و پایان محاسبه هزینه پارک است.

ستاری با بیان اینکه انگیزه و همت کافی در شرکت الیت برای برطرف شدن این مشکل و شفاف‌سازی زمان وجود ندارد، عنوان کرد: مصوبات شورای شهر به صورت سلیقه‌ای و موردی اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: مصوبات شورا اگر در رابطه با افزایش حقوق مدیران و مسئولان باشد، نه تنها به صورت دقیق بلکه بهتر از آن اجرایی می‌شود و در صورت سوال مدیریت بازرسی خواهند گفت که طبق مصوبه شورا بوده است، اما  دیگر مصوبات مورد توجه قرار نمی‌گیرد، به طور مثال شورای شهر مصوب کرد که «مشهدکارت» جایگزین «من‌کارت» شود، اما هنوز اجرایی نشده و این امر نشان‌دهنده ضعف نظارت شوراست.

عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا خاطرنشان کرد: موضوع شفاف‌سازی الیت از دو سال پیش توسط شورا در حال پیگیری است و پس از مدت‌ها به تازگی در شرف به نتیجه رسیدن است؛ اینکه به صورت سلیقه‌ای و صرفا مصوبات درآمدی اجرایی شود امری مذمت شده بوده و مصوبات هزینه‌دار نیز باید اجرایی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: