• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-19786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مديرعامل یک شركت فناور تاکید کرد

لزوم تقویت روابط پارک‌های علم و فناوری با موسسات و بنگاه‌های اقتصادی

مديرعامل شركت آروین برترین فناوران روز پارک علم و فناوری خراسان گفت: حضور پارک‌های علم و فناوری در انعقاد تفاهم نامه‌ها و برقراری ارتباطات قوی با ادارات، موسسات و بنگاه‌های اقتصادی به منظور فراهم کردن بستری مناسب جهت توسعه فعالیت‌های شرکت‌های آن‌ بسيار ارزشمند است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل پارك علم و فناوري خراسان، مهندس سیدامیرحسین ساغروانی، بر تأثير ارزشمند پارک علم و فناوری خراسان به عنوان یک برند علمی در پیشبرد مسیر تجاری سازی طرح‌های شركت‌های فناور و دانش بنيان تأكيد كرد.

 وي اظهار کرد: شرکت آروین برترین فناوران روز (سهامی خاص) از شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری خراسان است که از سال 1387 فعالیت خود را به عنوان شرکت همکار در پارک علم فناوری آغاز نمود ه است.

مديرعامل شركت آروین برترین فناوران روز پارک علم و فناوری خراسان افزود: این مجموعه در قالب تیمی متخصص فعالیت خود را از سال 1383 با تولید نرم‌افزارهای سفارشی و انجام پروژه‌های خاص در همکاری با شرکت‌ها و موسسه‌های معتبر آغاز نموده است.
ساغروانی با اشاره به زمينه‌های فعاليت شركت آروين برترين فناوران روز، اضافه كرد: حوزه فعالیت شرکت از جهت نوع کاربرد شامل نرم افزارهای شخصي، تلفن گویا، سيستم یکپارچه سازمانی، سیستم اتوماسیون اداری، بازی رایانه ای، كاتالوگCD ، نرم افزار آموزشی و همچنين مشاوره تجارت الکترونیک می باشد.

وی عنوان کرد: طرح راه اندازی اولين سايت ويژه معلولين سازمان بهزيستی خراسان رضوی از جمله طرح‌های شاخص شركت است كه برای افراد تحصیل کرده و افرادی که دارای فن وهنری در حوزه تولیدات کارگاهی کوچک با استفاده از نیروهای توانمند تحت پوشش بهزیستی هستند صورت می‌گيرد .

 مديرعامل شركت آروین برترین فناوران روز ادامه داد: در این خصوص موفق به زمینه سازی و آغاز فعالیتی که منجر بستن تفاهم نامه بین پارک علم وفناوری خراسان و سازمان بهزیستی استان خراسان رضوي گردید، شدیم و شرکت آروین برترین فناوران روز به عنوان متولی طرح ایده به عمل در حوزه معلولین به سازمان بهزیستی معرفی شد و در حال حاضر حدود 2200 پرونده از افراد تحصیل کرده در بخش معلولین در حال بررسی و گزینش است .

ساغروانی، در خصوص عملکرد شركت آروین برترین فناوران روز ، اظهار داشت: با توجه به رشد سریع تکنولوژی در سال های اخیر و به خصوص در زمینه الکترونیک وIT توانسته ایم در کورس بازار حرکت نماییم، اما در سال های آتی می بایست در بخش D&R نه تنها شرکت ما بلکه هر شرکتی خواهان در دست داشتن بازار کار است، باید جدیت بیشتری در طرح و توسعه و به روز رسانی فعالیت ها اعمال نماید. 

وی، طراحی، پیاده سازی و عیب یابی شبکه‌های کامپیوتری، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی زیر شبکه های مبتنی برCisco ، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی زیر شبکه های مبتنی برMikroTik ، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه هایWireless ، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سرور های مبتنی بر Microsoft و همچنين طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سرور های مجازی Hyper-V , VMware و V را از مهمترین برنامه ها، استراتژی ها و اهداف شرکت خود برشمرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: