• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-7685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شیران‌خراسانی:

برنامه ششم توسعه توجه ویژه‌ای به تکریم جامعه ایثارگری دارد

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت:  برنامه توسعه ششم توجه و تکریم به جامعه ایثارگری به ویژه جانبازان و اجرایی شدن تمامی قوانین در خصوص رفع مشکلات ایثارگران دارد.
 
به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، رضا شیران خراسانی در بازدید از چهارمین کمیسیون تعیین درصد ایثارگران خراسان رضوی اظهار کرد: برنامه ششم توسعه توجه ویژه‌ای به تکریم خانواده شهدا، ایثارگران  و اجرایی شدن تمامی قوانین در خصوص خدمت به جامعه ایثارگری دارد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شوارای اسلامی افزود: تربیت نیروی انسانی باید با محور تکریم جامعه ایثارگری صورت گیرد و خانواده‌های شاهد و ایثارگران عزیزان خود را برای امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران تقدیم کردند و امروز حفظ عزت و کرامت جامعه ایثارگری بسیار ضرورت دارد.

شیران بیان کرد: نحوی اجرای قرارداد بیمه  برای جامعه ایثارگری استان خراسان رضوی به صورت دقیق و ریز بینانه بررسی می شود و باید رفت آمد جامعه ایثارگری به حداقل برسد و ارائه خدمات طبق قوانین اجرا شود.

وی افزود: مراحل تامین هزینه های درمانی جانبازان که اسناد را تحویل بیمه داده اند باید سریع  انجام شود و جلسه ای در این خصوص در ماه آینده برگزار خواهد شد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شوارای اسلامی با بیان اینکه شرایط جامعه ایثارگری هر استان ممکن است متفاوت باشد، تصریح کرد: مسئولان در بنیاد شهید وامورایثارگران باید در نظر داشته باشند که جامعه ایثارگری هر اقلیمی مطالبات متفاوتی دارد و باید این تفاوت ها مدنظر قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه قانون موقت خدمات رسانی دائمی شده است، افزود: موارد متعددی از خدمت به جامعه ایثارگری در برنامه ششم توسعه گنجانده شده و برای اجرایی شدن نیاز به آیین نامه‌های جدید دارد که در صورت تدوین به سرعت اجرا می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: