• چهارشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-3585-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

/«تدبیر و امید» در خراسان رضوی/

آملی: تغییر مدیرانی که با دولت هماهنگ نیستند ضروری است

سرپرست سازمان عدالت و آزادی در خراسان رضوی گفت: دولت نمی‌تواند با مدیرانی که باوری به مشی و استراتژی‌ آن ندارند، کار کند و قول‌هایی که به مردم داده را به مرحله اجرا بگذارد.

ناصر آملی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با تاکید بر اینکه تغییر مدیرانی که با دولت هماهنگ نیستند ضرورت دارد، اظهار کرد: استان خراسان رضوی در زمره معدود استان‌های کشور است که در پاره‌ای ادارات، کل مدیران نسبتی با دولت جدید ندارد و اگر دولت بخواهد اعمال حاکمیت و توان اجرایی کند باید مدیرانش را تغییر دهد.

سرپرست سازمان عدالت و آزادی در خراسان رضوی ابراز عقیده کرد: در مجموع به عملکرد دولت انتقاد ندارم ولی به عملکرد وزارت کشور انتقاد دارم که در برخی مواقع خواست مردم را رعایت نکرده و مدیرانی را سرکار حفظ کردند که همراه با دولت نیستند.

وی تاکید کرد: منظور ما از تغییر این است که در مقاطع و مراکز مهم و حساس تصمیم‌گیری مدیری گمارده شود که هماهنگ با دولت باشد.

 سرپرست سازمان عدالت و آزادی در خراسان رضوی  خاطر نشان کرد: توصیه من به دولت این است که در سطوح بالا گفت‌وگو صورت گیرد تا برخی تعارضات مواضع مدیریتی به حداقل برسد.

آملی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه در استان خراسان رضوی معاونت امور اجتماعی و امور بانوان استانداری رضایت بخشی از بانوان را به خود جلب کرده و تلاش‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف اعمال کرده است، افزود: ولی اینکه بانوان را به درستی در همه جا به کار گیرند نسبتی با معاونت اجتماعی بانوان ندارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد:  استفاده از بانوان در استان مطلوب نیست و در رابطه با حضور  بانوان توانمند در عرصه‌های مدیریتی استان خراسان رضوی اتفاق مثبتی صورت نگرفته است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: