• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-9090-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

افتتاح فرودگاه تفريحي آموزشي نيشابور

فرودگاه تفریحی - آموزشی در باغرود نيشابور عصر روز گذشته افتتاح گرديد.

رئيس سازمان تعمير و نگهداري فني و مهندسي هواپيمايي مركز آموزش فنون هوايي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا- منطقه خراسان، درباره فرودگاه نيشابور عنوان كرد: فرودگاه باغرود نيشابور يك فرودگاه تفريحي - آموزشي است كه مسئولان نيشابور از مركز آموزش فنون همكاري خواستند تا بتوانند آن را فعال كنند.

كاظم عبدالهي با بيان اين كه مركز آموزش فنون نيز  در بخش آموزش و اشاعه فرهنگ هوانوردي فعاليت دارد؛ گفت:  در خاورميانه فقط ايران هواپيماهاي گلايدر دارد كه البته در اين جا هم آماده پرواز شدند و از آن بازديد به عمل آمده است.

وي ادامه داد: در كنار اين بخش‌هاي خصوصي و هواپيماهاي فوق سبك داريم كه اين ها نيز  پرواز خواهند داشت و بالن‌هاي پروازي كه با هواي گرم كنترل مي‌شوند و البته اين نوع پروازها جالب توجه هستند.

معاون استاندار و فرماندار نيشابور نيز در گفت‌وگو با ايسنا افتتاح فرودگاه باغرود را يكي از پروژه‌هاي شاخص گردشگري در هفته دولت دانست و عنوان كرد: بخشي از پروازهاي سبك، تفريحي و آموزشي در اين فرودگاه انجام خواهد شد؛ كه افتتاح اين فرودگاه يكي ديگر از پروژه‌هاي خوب در زمينه گردشگري است؛ ما از اعتبارات شهرستان صد ميليون تومان به اين فرودگاه اختصاص داديم تا بتوانند باند فرودگاه را توسعه دهند و اين فرودگاه مي‌تواند ظرفيت فوق‌العاده‌اي داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: